Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek a mellékelt...

Belly91 kérdése:

Szerintetek a mellékelt képeken látható halvány második csík jelent valamit? (tegnap délután csináltam a tesztet) Vagy ha ez még negatívnak számít, akkor lehet még pozitív?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Lilly 20-as erősségű teszt, a csík szabad szemmel valamivel talán jobban látható, mint a képeken. Semmiképpen sem erős, tényleg az extrahalvány kategória, és azt sem nagyon tudom eldönteni hogy szürke vagy rózsaszín...én rózsaszínnek mondanám, de lehet hogy csak azért látom annak mert annyira akarom.


Belinkelem a ciklusdiagramomat is:

[link]


Ha ott volt a peteérés ahol a rendszer jelzi, akkor a teszt a 12. dpo-n délután volt, de lehetséges hogy csak júli 2.-n volt a peteérés, előző ciklus hossza alapján akkora jelezte előre a rendszer, illetve a hőből is úgy látszik hogy lehetett akkor, ez esetben ha így lenne, 8. dpo délutánján készült a teszt.



2012. júl. 11. 10:09
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de én nem látok második csíkot....:S
2012. júl. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 Jubilee ***** válasza:
56%
A második képen látom a csíkot, bár nagyon halványan. Érdemes majd reggeli vizeletből egy új tesztet csinálnod, ha nem jön meg addig a vérzésed! Drukkolok! :)
2012. júl. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 A kérdező kommentje:

Igen, valóban nem nagyon látszik sajnos...nem vagyok egy nagy fényképész, és a gépem sem a legprofibb, bár hogy ottvan az szerintem kétségtelen, bár elég halványka remény :(

2db-os volt egyébként a teszt, úgyhogy a másik még megvan, de ma reggel még nem merem....nem voltam még pisilni és nem is ittam még ma, nemrég keltem, tartogatom mert nem tudom eldönteni hogy teszteljek vagy várjak 1-2 napot és majd úgy reggeliből :S

2012. júl. 11. 10:18
 4/63 anonim ***** válasza:
62%
Hát ebből még bármi lehet. 2-3 nap múlva tesztelhetsz szerintem. Remélem megírod :) Megy a drukk
2012. júl. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
70%
Mondjuk most is tesztelhetsz, de ha negatív az még koránt sem biztos hogy úgy is van.
2012. júl. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 A kérdező kommentje:

persze, amint lesz fejlemény, megírom.

Ja tüneteket lehagytam...az a tünet, hogy nincsen tünet...

Múlt hónapban mensi előtt kb másfél héttel elkezdtem érezni a hasam olyan mensi szerűen csak sokkal gyengébben, baromi sokat pisiltem, és a mellbimbóim is ultra érzékenyek lettek, aztán mindez erősödött ahogy jött a mensi..


Most pont az az érdekes, hogy ugyanígy kb másfél hete kezdetüket vették ezek a tünetek, de 3-4 napja el is múltak, teljesen, egyedül a gyakori pisilés maradt talán.

2012. júl. 11. 10:29
 7/63 nittababy ***** válasza:
80%
hát nagyon halvány ezt így nem lehet eldönteni!!de megy a Drukk!!
2012. júl. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
79%
a teszt állapotábol ugy vélem ez csak száradási csik!!!tuti nem idöben jött ki mert már elég elavult a teszt nem fényes mint ha 5-10percen belül lett volna ne reménykedj azért!
2012. júl. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 A kérdező kommentje:
Kijött a csík időben, még a 3.-4. perc környékén, vagy talán még annyi sem, csak nem erősödött hanem ilyen halvány maradt...azért nem fényképeztem le még akkor, mert abban az 5 percben lefoglalt hogy bámuljam erősödik-e, utána meg hirtelen hisztimben hogy nem lett erősebb, ráhagytam, hogy "á biztos nem jelent semmit olyan halvány"...aztán még ahogy száradt párszor megnéztem, nyugtáztam hogy a száradással sem változik, nem lett sem erősebb sem halványabb, így ráhagytam a dolgot, csak aztán csak nem hagyott nyugodni, így ma gondoltam lefényképezem, megnézem mások mit mondanak rá
2012. júl. 11. 13:10
 10/63 Jubilee ***** válasza:
Ha halvány is az a csík, akkor is terhességre utal. Nekem az első terhességemnél nagyon nagyon halvány volt a 2. csík, de ott volt. Tényleg tesztelj egy újat! :)
2012. júl. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!