Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez pozitív volt?

Szerintetek ez pozitív volt?

Figyelt kérdés

[link]

Júni.27.-én teszteltem ezt Clearblue-val.Elhinni sem akartam,mivel orvosilag igazolt,hogy nem lehet gyerekünk.Rá 2 napra ismét lett egy halvány pozitívom.Arról nincs képem.A vége az lett,hogy 3.-án 46 napra megjött.

Szerintetek mennyire megbízható a Clearblue?

Csodák szerintem nincsenek.A férjem spermaszáma 0,én meg PCO-s vagyok.



2012. júl. 11. 22:51
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Drága én te ő!

A helyzet az,hogy én egy halvány pozitív jelet látok.

Semmi szükségem a gúnyolódásodra!

2012. júl. 12. 08:00
 12/28 anonim ***** válasza:
11%
Én látom amit írsz, de ez a típus ha terhes vagy, akkor azt egy + jellel jelzi a teszt, nem pedig egy - jellel!
2012. júl. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Kedves utolso! Van ott egy halvany pozitiv jel is, a negativ jelet athuzva. Mindenki latja, aki irt ide, es azon megy a beszelgetes, hogy vajon miert halvany pozi, ha megjott neki.

Ugyhogy ha nem latod, hat nem latod :)

Kedves kerdezo! Velem volt ilyen februarban. 2 halvany pozi tesztem lett es utana megjott. A doki mondta, hogy valoszinuleg elindult valami, csak nem tudott rendesen megtapadni. De a kovetkezo honapban sikerult:)

Szeressetek egymast, es a kislanyotojat, aztan hatha meglatogat titeket a csoda:))

16 hetes kismama

2012. júl. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
:( Én is látom, szerintem azért amire gondolsz. (hogy volt baba, csak nem maradt meg) Sajnálom
2012. júl. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Nem akarok ünneprontó lenni, Kedves kérdező, de én is pcos vagyok és nekem amíg nem kezelték, többször volt ilyen halvány a tesztem és nem baba volt a dologban, hanem ciszta :(

De ha erősödik a csík, akkor baba lesz és nem ciszta.

Amúgy én hiszek a csodákban!

36 hetes pcos kismama

2012. júl. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

De megjött szegénynek :(

Úgyhogy ez már elméleti kérdés.


Én olvastam erről a cisztás dologról, de ott meg azt írták, hogy nem minden ciszta, hanem kifejezetten rosszindulatú fajta (ez nem tudom mit jelent) okoz ilyet. Vagy akkor nem volt túl korrekt a cikk? SIma ciszta is okozhat?

2012. júl. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Elméletileg nincs cisztám,mivel volt egy drillingem.Igaz,amióta itt a kislányunk nem nézettem meg magam.Amikor tele voltam cisztákkal soha nem volt még halvány pozitív tesztem sem.
2012. júl. 12. 08:41
 18/28 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát Én is azért nem vettem ilyen tesztet,mert nekem ez nem egyértelmű!Ezen a tipuson nem olyan egyértelmű még a halványka pozitív sem!Olyat vettem,ami egyértelmű..egy csík:negatív!Két csík pozitív!Azt tanácsolom vegyél Te is olyat!

2012. júl. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

A drilling átmenetileg szünteti meg a cisztákat, max 1 évre, ha nem tartod a hármas kezelést.

Mondjuk nem tudhatom, hogy mikor volt a drillinged.

Viszont ha régen voltál orvosnál, talán ideje egy rákszűrést is csináltatni és kikérni az orvosod véleményét!

És amondó vagyok, hogy EGY spermium kell a fogantatáshoz!

2012. júl. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
itt is "egy csík - két csíkot" kell nézni, csak az egyik keresztbe van. nehogy már ez megkavarjon
2012. júl. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!