Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez pozitív volt?

Szerintetek ez pozitív volt?

Figyelt kérdés

[link]

Júni.27.-én teszteltem ezt Clearblue-val.Elhinni sem akartam,mivel orvosilag igazolt,hogy nem lehet gyerekünk.Rá 2 napra ismét lett egy halvány pozitívom.Arról nincs képem.A vége az lett,hogy 3.-án 46 napra megjött.

Szerintetek mennyire megbízható a Clearblue?

Csodák szerintem nincsenek.A férjem spermaszáma 0,én meg PCO-s vagyok.



2012. júl. 11. 22:51
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Szerintem csinálj egy másik tesztet! Remélem amiatt pozitív, ami miatt általában az szokott lenni! :)

Amúgy nekem 96 hónap után lett valódi pozitív a tesztem. Nem foglalkoztunk már semmivel, csak élveztük egymást. ;)

Kíváncsian várom a fejleményeket! Szurkolok!

2012. júl. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
20as válaszoló!Engem igen is megkavar!Számomra az nem olyan egyértelmű és nem vagyok pedig hülye!Nekem a sima teszt sokkal jobban bejön!
2012. júl. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Nekem ettől sokkal pozitívabb csíkjaim voltak clearblue-val és más tesztekkel, de nem volt baba. Én is PCOS vagyok és akármikor ellövök egy tesztet ott a második csík, de nem vagyok terhes. Szerintem a PCOS csinálja.....
2012. júl. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Hogy volt-e baba nem tudom,de az biztos,hogy soha többet nem csinálok tesztet.Értelmetlen és felesleges az én esetemben.Egyébként sem hinnék a tesztnek,csak ha a doki mondaná,hogy ott van.

2012. júl. 12. 12:49
 25/28 anonim ***** válasza:

Én írtam, hogy a másik teszt is cb volt-e. Milyen volt? Mert lehet, csak azért volt haloványabb, mert nem olyan erős a teszt. Lehet ez 10-es, az meg 25-ös, vagy ez 25-ös, az meg 50-es.

Azért én csinálnék még egyet a helyedben. Keress 10-est a patikában, vagy max. 25-öst.

2012. júl. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Kérdező! De miért beszélsz múlt időben? Voltál orvosnál, aki megerősítette, hogy nincs baba?
2012. júl. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

A másik teszt is cb volt,de nem ez a fajta,hanem amin csak csík van.Compakt vagy mi a neve.

Többek tanácsára csináltam ma egy X-epilt,ami teljesen negatív.

Egyébként sem az a kérdés,hogy terhes vagyok-e,hanem inkább az,hogy esetleg lehettem-e az.?

Arra jutottunk apával,hogy csináltat egy spermaképet.Volt egy herevisszér műtétje és időközben a cigit is letette.Azóta nem nézték.Így legalább megtudjuk,hogy lehetett-e valami vagy sem.

2012. júl. 12. 15:37
 28/28 anonim ***** válasza:

Szia!


Megkérdezhetem milyen lett a férjed eredménye? Elnézést, hogy ilyet kérdezek, de nálunk is hasonló a helyzet, csak még nem volt műtét, de már januárban javasolták, a cigit Ő is nemrég hagyta abba.

Remélem idővel mindkettőnknek sikerül a baba.

2013. ápr. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!