Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nincs vérzés és görcsölés,...

Ha nincs vérzés és görcsölés, akkor nincs baj?

Figyelt kérdés
Heves de nem durva együttlét után, lehet baj akkor is ha nincs vérzés sem pedig görcsölés?.
2012. jún. 17. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Megfogalmaznád értelmesen, hogy mit is szeretnél kérdezni?
2012. jún. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha együttlét után nincs vérzésem és nem görcsölök, akkor nincs baj? Van aki együttlét után erős vérzést tapasztal vgy éppen begörcsöl, olyankor elmehet a baba?
2012. jún. 17. 20:36
 3/8 anonim ***** válasza:
nem véreztem, nem görcsöltem és 3 hete halott volt a babám. 12 hetesen vették észre, hogy 9 hetesen meghalt.
2012. jún. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem terhesség kategóriába akartál írni?
2012. jún. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnálom! :( azt mondják, h az együttléttől nem megy el a baba , csak ha beteg :( én 10+2 hetes vagyok, nekem azt.mondta az orvosom, h ha vérzés vagy görcsölést tapasztlok akkor keressem meg
2012. jún. 17. 20:41
 6/8 anonim ***** válasza:
nem véreztem nem görcsöltem én sem, és a 9. héten vették észre, hogy nincs szívhang és 7 hetes korától elmaradt a fejlődésben.
2012. jún. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem egy hevesebbnek mondható szeretkezés után (másnap hajnalban) lett véres, barnás folyásom! 16 hetes terhes voltam! Azonnal mentem az ügyeletre. Jól letoltak, hogy mi a francot keresek ott, hiszen ez nem ügyeleti ellátást igénylő eset, hiszen nem görcsölök! Na mondom miért, várjam meg amíg beindul a vetélés, akkor meg azért csesztek volna le... A vége az lett, hogy kaptam beutalót ultrahangra, azt mondták minden ok! A 19. heti genetikai ultrahangon meg közölték, hogy véres a magzatvíz. Még én is láttam, olyan volt mintha szemetes lett volna, csak úgy úszkált benne a sok foszlány... Nagyon megijedtem! Végül nem lett baj, felszívódott magától és szép egészséges 3 éves fiam van! :)

Szóval szerintem ha egy hevesebb együttléttől indulna be a vetélés, azt észre fogod venni! Nekem görcsök nem voltak, de vérzés igen!

2012. jún. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs gond, de azért nagyon ne heveskedjetek;)
2012. jún. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!