Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fáradság, kimerültség, mellfáj...

Fáradság, kimerültség, mellfájdalom, néha hasgörcs kezdődhet így?

Figyelt kérdés
Ma kellene megjönnie,remélem nem fog,egész héten esek össze a fáradságtól,görcsölget a hasam,és fáj a cicim.Ha meg akar jönni enyhül a mellfájdalom általában ahogy közeledik a mensi,most nem,most csak pár napja fáj.De ez a fáradság a legfeltünöbb?Biztattok?
2012. júl. 13. 14:16
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Mi 3 hónapja,szorítok,h sikerüljön!Majd írdd meg mi lett a teszt eredménye!
2012. júl. 13. 19:20
 12/17 anonim ***** válasza:
Mindenképp megírom,de én is kíváncsi vagyok a tiédre!! Drukkolok nagyon!!!!
2012. júl. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Szia!Nem bírtam ki teszteltem nemrég,de sajna negatív:( nem első pisiből,de ha baba lenne már mindegy lenne az a pisi ki kellene mutatnia szerintem.Mensi még mindig sehol és a cici fájás sincs enyhülőben!Bizakodhatok még?
2012. júl. 14. 10:42
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem az első terhességemnél jóval /3-4 nap/ a nemvárt után mutatta ki. várj 2-3 napot és menj tutira!!! Drukkolok nagyon!!
2012. júl. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Mensi még mindig sehol,görcseim vannak,melleim fájnak,délelőtt émelyegtem picit!Már nem merek tesztelni,félek megint negatív :(
2012. júl. 16. 16:39
 16/17 anonim ***** válasza:
Negatív :(((
2012. júl. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
És mensi van már?Nekem még mindig nincs,újabb tesztet nem vettem,majd talán holnap tesztelek!
2012. júl. 17. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!