Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha együtt vagyunk a párommal...

Ha együtt vagyunk a párommal és védekezünk (gumi), attol még lehetek terhes? örülnék a babának. Ezek a jelek jelentek meg:néhai rosszullét mensi kimarad közben bizonyos ételek megkivánása néha fáradékonyság.

Figyelt kérdés
2009. júl. 12. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Előfordulhat, hogy kiszakadt az óvszer és a pároddal nem vettétek észre, nagyon sok az ilyen terhesség, főleg hogy most nem azért, de ki nézegeti minden szex után az óvszert? Nos a kérdésem: Mióta késik a menstruációd? Érdemes lenne egy terhességi tesztet csinálnod, minden tüneted utalhat kisbabára.Szurkolok :)
2009. júl. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm.két hete késik csináltam tesztet de még nem mutatta...egyszer mutatta nagyon halványan de a teszt megcsinálása után 1-2 órával.nem tudom most mi van.Sose késett eddig életemben sem.Remélem baba és nem valami bajom van.
2009. júl. 12. 21:54
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt tudom tanácsolni, hogy holnap reggeli első vizeletből egy 10-es érzékenységű teszttel tesztelj. Ilyen például a Qupido, az egy nagyon jó teszt. Ha esetleg nincs otthon, akkor vegyél egyet holnap, és csináld meg holnap után reggel. Mikor teszteltél és milyen teszttel?
2009. júl. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Gabriel 1 hete
2009. júl. 12. 21:57
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor azt mindenképp ismételd. És melyik napszakban csináltad? A Gabriel hát...nem rossz teszt, de nem is jó. Könnyen lehet, hogy kevés volt még a hcg a szervezetedben és ezért nem jelezte :) Szurkolok nagyon hogy baba legyen. A teszt eredményétől függetlenül mindenképp keresd fel a nőgyógyászodat. Ha pozitív lesz a teszted, akkor sincs még korán orvoshoz menni, már valószínű láthat valamit :)
2009. júl. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi...tényleg nagyon remélem hogy baba lesz.csak félek hogy beleéltem magam és ha esetleg mégsem akkor szomoru leszek.
2009. júl. 12. 22:06
 7/10 A kérdező kommentje:
ja délelöttt csináltam
2009. júl. 12. 22:08
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát, azért annyira ne éld bele magad, az óvszerek biztonságosak, bár a te esetedben én babára voksolok. Ha szeretnétek babát miért védekeztek? Nem biztos még a kapcsolatotok? Vagy a betegségektől féltek?
2009. júl. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
de tejesen biztos házasok is vagyunk csak még úgy terveztük hogy egy két év hogy anyagilag jobban álljunk de úgy voltunk vele ha jön akkor az nagy boldogság nekünk!
2009. júl. 12. 22:49
 10/10 anonim ***** válasza:
:):) Örülök, hogy így látjátok :) Ilyenkor én bátran javaslom a megszakításos védekezést. Nem valószínű, hogy teherbe esel vele, de benne van a pakliban, és gondot sem jelentene nektek :):) Nameg az óvszer egy kellemetlen dolog, ezzel megelőzhetnétek és hamarabb várhatnátok a babát :):) Szurkolok :):)
2009. júl. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!