Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kicsit kiduhonghetem magam?...

Kicsit kiduhonghetem magam? Nekunk miert nem sikerul a baba?

Figyelt kérdés

Minden ismerosomnek osszejon rogton es meg az orrom ala is dorgoli, hogy kapkodhatnank magunkat hisz milyen regota egyutt vagyunk, meg nem leszunk fiatalabbak stb stb.

Elmeletileg egeszsegesek vagyunk.En 24 ferjem 25 eves volt amikor kezdtuk a probalkozast...en mar elmultam 28 ferjem telen 30 eves lesz mar....Elso 1 evben semmit nem tettunk csak egyutt voltunk ha volt kedvunk es idonk.....az elso sikertelen ev utan el kezdtem vezetni a ciklusom es figyelni az ovum.....8 honap utan kezdtem azt erezni, hogy mar tul regota varunk (osszesen aktiv 20 honap volt mar).

Elmentunk orvoshoz azt mondtak, hogy teljesen egeszsegesek vagyunk.....de meg mindig semmi :( Baratnom azota mar a 3 babat szult (az elso ikerpar) pedig mi 1 evvel hamarabb kezdtuk a probalkozast mint Ok......annyira elegem van :( ma jott meg es ezert vagyok ennyire negativ :( koszonom, hogy leirhattam!


2012. júl. 14. 00:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
Őszintén kétlem, hogy egészségesek lennétek, akkor már összejött volna. Újabb vizsgálat?
2012. júl. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
74%

Szia!

Teljesen megértelek és együtt érzek,mondhatnám,h sajnállak,de tudom,h arra nincs szükséged!Mi 3 éve próbálkozunk és semmi.Eddig vártam a csodára,de most már mi is megyünk orvoshoz.Ne add fel!!!SIKERÜLNI FOG,mert megérdemled!!!

2012. júl. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
32%
Legközelebb annak, aki azt mondja, hogy kapkodhatnád már magad akkorát keverj le, hogy elájuljon, komolyan mondom!!!! Ő se tehet arról, ha előbb sikerült neki, hacsak nem mesterségesen ejtették teherbe, mint ahogy te se arról, hogy nem... Az aki ilyen gonosz jobb lenne, ha nem szaporodna, neked pedig szurkolok!!!
2012. júl. 14. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Szerintem álljatok le a "babagyártással" egy-két hónapra. Lehet,hogy ha nem lennétek rágörcsölve akkor összejönne.

Tudom,hogy ilyenkor (mint a mai nap) látod a legtöbb gömbölyödő pocakot, de majd eljön a Te/Ti időtök is.Jön a picúr ha jönnie kell.

Öszintén nagyon szurkolok Nektek!

(Írd meg ha majd, már úton van!)

2012. júl. 14. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Piszkosul rá vagy stresszelve a témára, jobb lenne valamilyen relaxációs technikát alkalmazni vagy kineziológust felkeresni.
2012. júl. 14. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
28%

Foreveres Aloe Berry gél, napi 2Xfél deci, Royal Jelly napi egy tabletta, Multi Maca napi 2 tabletta. Ez neked. És a férjednek is tudnék javasolni pár dolgot. 3 hónap alatt általában segít, 10-ből 8 párnál beválik.

Barátnőmék már a sokadik lombiknál tartottak, sikertelenül, már az Isten pénzét ráköltötték, amikor elkezdte ezeket szedni. Két hónap múlva terhes volt. Azóta már két gyerekük van és nagyon boldogok.

2012. júl. 14. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Én ugyanígy voltam mint te,korban is hasonlóak vagyunk a férjemmel.Ráadásul nekem PCOS-om van,a férjemnek is van egy pici baja.4 éve próbálkoztunk 2 closthys kúrán vagyunk túl,volt olyan hogy egy évbe csak 4-szer volt mensim.Szóval már teljesen feladtuk hogy természetes úton lehet babánk.Aztán most,hogy már 2 hónapja nem volt mensim de nagyon fel vagyok fújódva,csináltam egy tesztet,és el se akartuk hinni,de pozitív lett!!!jövő héten megyek orvoshoz,addig itthon izgulok!!szóval soha ne add fel,és próbálj ne rágörcsölni,bár tudom hogy nagyon nehéz!!én nagyon szurkolok neked!!!:)
2012. júl. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi is egészségesek vagyunk, mégis 3,5 év kellett hogy összejöjjön, és így is csak lombikkal.

Nem voltatok még meddőségi centrumba? Szerintem elkezdhetnétek...


Sok sikert!!

2012. júl. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
28%

Szia!


Én fonalbeültetéses akupunktúrát tudok ajánlani.

www.yamamoto.hu

Ők "csináltak" már nem egy babát, az egyik barátnőm is már 3 éve próbálkozott, több lombikja is volt, és végső elkeseredésükben mentek ide. 2 kezelés után összejött a baba, azóta már 1 éves a pici. De több ilyenről is olvastam a weboldalukon, szerintem érdemes felkeresni őket. Annyi, hogy picurit drága, de hát a lombik se olcsó mulatság meg a többi. Csak egy icipicit fáj, de csak három hetente kell menni azt hiszem. Próbáljátok ki!

Sok sikert!


Ui.: Azok meg, akik azt mondják, hogy belehúzhatnátok, nem tudják, hogy mióta próbálkoztok, és igazából semmit nem érsz azzal, ha idegesíted magad miattuk. Mondd meg nekik, hogy iksz éve próbálkoztok, legyenek türelemmel, majd csak összejön. Ezzel a kis cinizmussal a fejükre tudod ejteni őket és nem fognak többet piszkálni. :)

2012. júl. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Milyen vizsgálataitok voltak?

Neked: 2-5. napi, 21. napi, TSH, terheléses inzulin vérvétel? átjárhatósági? PCT teszt? laparoszkópia? hiszteroszkópia?

férjed spermája is okés?


ezek mind rendben vannak? (igaz ezen felül is vannak vizsgálatok

2012. júl. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!