Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik olyan, hogy az általam...

Létezik olyan, hogy az általam használt teszt pozitív eredményt mutatott, közben az ultrahangon "még" nem látnak semmit?

Figyelt kérdés

az orvoson kétszer is megnézett, Csütörtökön a magánrendelésén, majd Pénteken a kórházban, de semmit nem lát. Tegnap volt vérvétel is, Hétfőn már biztosabbat fogok tudni, de nagyon nehéz kivárni :-)

Valahogy én úgy érzem, hogy terhes vagyok. A menzesz kimaradt, a mellem feszül, fáj, főleg éjjel. Furákat álmodok, fura a hangulatom is. Tegnap éjjel pl. kovászos uborka evés tört rám és úgy ittam levét mint a vizet. Ne ma teszt eredménye miatt beszélem be magamnak, már előtte is így éreztem, hisz nem véletlenül vettem a tesztet. Azért is az aggodalom, mert régebben volt egy méhen kívüli terhességem és ezért aggaszt, hogy nem lát az orvos a méhemben semmit. Hány hét után mutatja ki az ultrahang?


2012. júl. 14. 12:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

5-6 héten már látszik a petezsák.

A teszt már kimutathatja persze, az uh-n csak később látszik.

2012. júl. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi, tehát van rá esély. Nekem még nem lehet 5-6 hetes, max. kettő.
2012. júl. 14. 12:53
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A 2 hetest hogy érted? Most kellett volna megjönnie? Mert akkor már 4 hetesnek kéne lenned. De szerintem sem látszik még 4 hetesen. Az utolsó menstruáció első napjától számolj, mert úgy kell.

Drukkolok nagyon!

2012. júl. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
kb. 10 napja kellett volna megjönnie. Igen, igazad van, akkor már lehet több, mint két hetes. Amúgy Csütörtökön, amikor készülődtem a dokihoz, akkor volt egy csepp kis barna, a hasam is elkezdett kicsit fájni, de aztán semmi.
2012. júl. 14. 13:12
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok!

Akkor viszont elvileg már kb. 5 hetes terhes lehetsz. Nem mondott semmit az orvos, ami terhességre utalhat? Lehet, hogy később volt pé-d.

2012. júl. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Előfordulhat, hogy később volt peteérésem. Annyit mondott, ami inkább aggaszt, hogy lát valamit a méhemben, de az nem petezsák. Drukkoljatok, hogy mégis az legyen és hogy méhen belül legyen.
2012. júl. 14. 13:21
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok megint.

Mikor kell hozzá visszamenned? Nagyon drukkolok! Majd írd meg akár privibe is, hogy mi volt.

2012. júl. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hétfőn délután megyek a magánrendelésére, addigra meglesz az eredmény a vérvételből. Írok mindenképp.
2012. júl. 14. 13:35
 9/11 A kérdező kommentje:
Most jutott eszembe, hogy amikor volt a méhen kívüli terhességem, akkor sem láttak semmit az ultrahanggal, pedig már az 5. hétben volt. Majdnem felvettek az osztályra vakbélgyulladással. Csak akkor győződtek meg róla, amikor már erős fájdalmaim voltak.
2012. júl. 14. 14:38
 10/11 anonim ***** válasza:

Megint az utolsó vagyok.

Sejtem, milyen nehéz, de próbálj meg nem aggódni. Hátha jót mond hétfőn az orvos.

2012. júl. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!