Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszteljek szerintetek?

Teszteljek szerintetek?

Figyelt kérdés
sziasztok! 10.én kellett volna megjönnie a havimnak, de nem jött meg, és jelét se érzem... 9-10.én volt egy nagyon-nagyon enyhe barna folyásom, de annyira minimális hogy nem is nagyon figyeltem rá. 10.én együtt voltam párommal, és egy fél csepp vér jött belőlem. Azóta se érzek semmi arra utaló jelet hogy megfog jönni. Mit gondoltok lehet hogy baba van benne, de minden tünet nélkül? köszönöm a válaszaitokat.
2012. júl. 14. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehet.Tesztelj reggeli vizeletből, de ne ess kétségbe ha negatív, pár nap után ismételj.
2012. júl. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igzából nem tudom... :) eddig amikr 1 napot is késett egyből futottam tesztet venni, és teszteltem...most meg amikor ár 4 napja nem jött meg, egyszerűen valahogy nem foglalkoztat. (tudom hogy ez furcsán hangzik, de ugy gondolom, hogy most egyszerűen nem ez jár egésznap a fejembe) természetesen nagyon boldog lennék ha kisbaba lenne, de még inkább várok pár napot!! :)
2012. júl. 14. 18:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem, várd meg a hétfőt és vegyél egy-két tesztet, majd hajrá... :) Javaslok, biztos, ami biztos alapon egy hétfő délutáni és kedd reggeli tesztelést. Elméletben, ha baba van a dologban, már a délután pisiből is kéne pozitívnak lennie, de az sem kizárt, hogy csak a reggeliből tudnál pozitívat tesztelni. Vannak kismamák, akiknek egész későn mutatja ki a teszt. Nagyon szurkolok és kérlek, írj majd, hogy mi a helyzet!

Hajrá! :)

2012. júl. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké,irok majd hogy mi a helyzet :)) De szerintetek van olyan hogy valaki babát vár, és abszolút nem érez semmit?
2012. júl. 15. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!