Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van köztetek olyan, akinek...

Van köztetek olyan, akinek párjánál azoospermiát diagnosztizáltak és mégis lett spontán baba?

Figyelt kérdés

2012. júl. 17. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha jól olvastam utána, akkor ez azt jelenti, hogy egyáltalán nincs élő sperma az ondóban. Ha ez így van, akkor ebből nem lesz baba. :(

2012. júl. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Sajnos pontosan erről van szó.

Az érdekelne,hogy valami műtéti megoldás nem jöhet-e szóba?

2012. júl. 18. 08:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Gyógyszeresen nem lehet kezelni?
2012. júl. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk nem ugyan az de hasonló a helyzetünk.

Összesen 0.8 M/ minta spermiumunk van és ebből látóterenként 1-2 lassan mozgó. Nekünk állítólag herviszér tágulat okozza amit meg is műtenek jövőhéten, de ennek ellenére azt mondták, hogy gyanusan nagyon kevés lehet más is van a háttérben, mindenesetre bizakodunk, hogy nem kell majd lombikra mennük.

Sok jót olvastam a fer 14 ről de az nagyon drága, így az összetevőket megnézve összeállítottam egy ugyan olyan összetételű vitamin bombát, ha még nem jobbat ;-)


Nektek milyen problémàt állapítottak meg?

Voltatok kromoszoma vizsgálaton? azt hiszem ilyen esetben szoktak ilyet nézni.

Hányszor nézték a spermát? Mennyi idő külömbséggel?

Nekünk azt mondta az andrologusunk, hogy a férfinél állandóan vàltozhat a spermiogramm.

Szóval szerintem fel a fejjel, lesz kisbabátok!

Ha minden kötél szakad akkor ott a donor sperma , bár tudom az azért nem ugyan az, de a gondlat megszokásával minden orvosolható

2012. júl. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szia utolsó!

A probléma az,hogy gyerekkorában nem szállt le időben a heréje,műtéttel hozták le.Herevisszere is volt,de azt megműtötték.A műtét óta nem volt még spermavizsgálat.Kromoszóma vizsgálat volt,ott minden oké.Tudom,hogy a spermiogramm változhat,ezért is tettem fel a kérdésem.Csak azt nem tudom,hogy a semmiből lehet-e egyáltalán valamennyi is.

Nem árulnád el nekem a vitaminbombád összetételét?

2012. júl. 18. 11:55
 6/8 anonim ***** válasza:

Persze hogy elárulom.

Egy két dolgot a dr lenkei vitamin boltban vettem meg.

Dr lenkei alap vitamin csomag tablettás

Dr lenkei folsav ( mert az nem volt benne elég)

Ezeken kivül a többit gyurós boltban vettem meg (biotech)

Q10 tabletta

Taurin koffeinnel tabletta

L-carnitin

L-arginin


Ezeknek ha utánézel a googliban hogy arginin sperma és.... sperma akkor megtudod hogy mindegyik milyen jó hatással van a spermaképzésben.

A Lenkei alap viatminban egyébként nagyon sok kinden benne van ami kell a termelődéshez

C vitamin, e vitamin, inozitol, b vitaminok d vitamin és még van egy pár ami jótékony hatású, ezeken kívül is van benne más vitaminok is ami alapból jót tesznek a testnek és szellemnek és ami a legfontosabb, hogy jó nagy dózisban vannak benne a vitaminok.

Ezt így megvenni egyszerre sok de ezekből a taurin 60 napi adag, q10 60 napi adag, arginin 100 napi, folsav 100napi adag.

Egyedül a lenkei alap és a l-karnitin ami 30 napi adag és havonta meg kell venni.

Ezeket legalább 3 hónapig kell szedni mert a sperma ennyi idő alatt fejlődik ki, de bizonyára Te is jólinformált vagy már ebben a témában.

Ja amit még vastam hogy 2-3 napontai szex vagy önkielégítés is javitja a spermaképet.

Aminek meg most nézek utána az természetes tesztoszteron növelő, mert ugyebár az is fontos, erre is vannak már találataim csak utána kell néznem a hatásosságuknak, hogy valóban jó-e.

2012. júl. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

MI FER14-el sokszoroztuk meg a párom spermáit (6x több lett 3 hónapos kúra után)


1 doboz ára (1 havi adag) 12.700,- Ft.


Nagyon tuti, hidd el!!!!!!


Érdemes megvenni szerintem.

2012. júl. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elvileg lehet. De mivel nem voltak leszállva a heréi nagyon kicsi az esélye. Sőt még annak is hogy a biopsziánál találnak valamit.
2012. aug. 2. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!