Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mi az PCOS? Hogyan befolyásolj...

Mi az PCOS? Hogyan befolyásolja a teherbeesést? Mik a tünetei?

Figyelt kérdés
Kérlek írjátok meg a tapasztalataitokat akinek ilyen van hogy hogyan mennyi idő után sikerült a baba. Nekem még csak valószínűsítették hogy ez van így még kivizsgálás alatt állok.. :(

2012. júl. 17. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Egy tünetcsoport.

Elhízás,szőrösödés,inzulinrezisztencia !!!,a petefészkeken ciszták,nehezített teherbeesés,gyakrabban vetélnek el.


Én magam is ezzel küzdök

2012. júl. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy mindegyik tünet jelentkezik. Nekem csak a vérzésem volt rendszertelen, nem voltam elhízva, és nem szőrösödtem, de 1 éves próbálkozás után sem estem teherbe. Ekkor mentem el különböző kivizsgálásokra, ahol kiderült, hogy pcos-m van. Mindkét petefészkemben 15-20 ciszta volt. Az orvosom javaslatára nem a gyógyszeres kezelést, hanem a műtéti megoldást választottam. Hálaistennek ezután az első alkalommal teherbe is estem :)

Ne szomorkodj, minden rendben lesz nálad is:)

2012. júl. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
amúgy mióta próbálunk teherbe esni, minden nap attól rettegek, hogy valami hasonló betegségem van! ráadásul most már 3. napja barnázok és még mindig nem jött meg, viszont a teszt negatív... úgyhogy időszerű lesz felkeresnem egy nőgyógyászt! :S sok sikert minden teherbe esni vágyónak!
2012. júl. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szoktak erre valami gyógyteát is javasolni? vagy tévedek? Aranyos vagy hogy bíztatsz tényleg el vagyok kicsit keseredve..
2012. júl. 17. 18:48
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

itt egy csomó mindent találsz:

[link]

2012. júl. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. júl. 17. 21:03
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is pco-m van. 2 éve szeretnénk babát. volt egy drilling műtétem decemberben, amivel a cisztákat eltávolították. Január óta meddőségibe járunk és augusztusba megyünk lombikra. :(
2012. júl. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kitartást kívánok nektek!!
2012. júl. 17. 22:06
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is csak a rendszertelen vérzés volt a gond na meg, hogy nem jött a baba kaptam clostit és az első hónapban babás lettem(10 hónap után)

14+3hkm

2012. júl. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!