Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan tűntethetném el?

Hogyan tűntethetném el?

Figyelt kérdés

Sajnos ha nap éri az arcomat, akkor azonnal bebarnul a "bajszom" helyén a bőröm, valahogy több pigmentem termelődhet ott.


Hogyan lehetne eltűntetni s.o.s. ezt a barna foltot????


2012. júl. 18. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha mindig bekennéd ott naptejjel?
2012. júl. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tegyél rá világosabb alapozót. Esetleg kozmetikus
2012. júl. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos én is ezzel a problémával küzdök:-(

Néhány éve elmentem egy gyógyszertárba és a gyógyszertáros 2 krémet is javasolt. SAjnos nem olcsók, de úgy érzem nőként bármennyit hajlandó lennék áldozni rá, csak ne látszódjon.

1. Bioderma hiperpigmentációs krém 50+ spf (ez nagyon jó én márciusban szoktam elkezdeni használni, napinta ahányszor csak eszembe jut, bekenem. Mivel pici tubus, a táskámban is elfér, ezért állandóan nálam van).

2. Babé depigmentációs krém 20 spf (ennek horror ára van, talán 6-8000 Ft és ugyanúgy picike tubus, de ezt csak este lefekvés előtt szoktam használni. 12 hónap szavatossági idő van ráírva, de én ezt a tubust kb 3 éve használom)

Remélem segítettem, nekem ezek tényleg nagyon beváltak, kívánom, hogy neked is használjanak majd!!!!

Ha van még kérdésed írj nyugodtan.

2012. júl. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy a Biodermának állandóan vannak akciói, szóval érdemes bizonyos patikákban érdeklődni, mert pl most egyszerre kettőt vettem ebből a krémből, mert fél áron volt.
2012. júl. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja igen, még annyit, hogy már nincs foltom:-)))
2012. júl. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem tobben valaszolnanak neked ha nem ebbe a kategoriaba tetted volna be:

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés > Teherbeesés

2012. júl. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!