Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan tüntethetném el a...

Hogyan tüntethetném el a hányingert? 6 hetes vagyok

Figyelt kérdés
A múlt hétvégén kezdődött a hányinger egy hosszú autóút közben, és azóta minden reggel de általában egész nap kitart.A cigit jelentősen leredukáltam(napi max 2-3 szál)és tervem szerint végleg le is rakom!!!Viszont az étvágyam nem lett nagyobb.Március végén 64 kg vooltam, most 6 hetesen 62 kg vagyok.A hányinger miatt alig merek enni,van, hogy megkívánok valami kaját, megfőzöm, de mire elkészül, már a gondolatától is rosszul vagyok!Lehet erre szedni valamit?És az éjszakai vádligörcs normális ilyenkor?Védőnőnél még nem jártam, az orvos a jövő héten küldött uh-ra.
2010. máj. 6. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Lehet,hogy a cigitől van hányingered.Én is megundorodtam tőle,sőt hánytam is amikor rágyújtottam.Azóta leszoktam róla.B6vitamint szedtem hányinger ellen.
2010. máj. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az az érdekes, hogy a hányinger folyamatos és még rosszabb mikor éhes is vagyok mellette, mert akkor attól félek, hogy hányni fogok, pedig azt utálom.A cigitől nyugszik meg a gyomrom egy kicsit ami elég gáz...Meg a tejtől.
2010. máj. 6. 12:52
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Nekem a Coca-Cola es a gyomberes keksz segitett. Ami meg sehithet, az a Magne B6, ami egyben a labgrocs problemadat is megoldhatja, mert a magnezium pont erre a problemara jo, mig a B6 vitamin segit a hanyinger csokkenteseben. Ha mazlid lesz, a 12. het korul legkesobb elmulik. Ha nem, akkor tovabb is kitart. A cigit meg tenyleg tedd le, a babad erdekeben. Csoda, hogy attol nem vagy annyira rosszul. Ilyenkor az is ki szokta boritani a bilit a kismamaknal.
2010. máj. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja! Es ja hanyingered van, egyel egy kis kekszet. Az meg szokott segiteni.
2010. máj. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia

Szedjél magne B6-ot az jó lesz a vádligörcsre meg a hányingerre.

2010. máj. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vegyél friss gyömbért és egy palack ásványvízbe tegyél 2-3 karikát. Azt iszogasd és elmúlik a hányingered.

A vádligörcs is elég gyakori, arra tényleg jó a magnézium.

Nekem a 11. héten múlt el a hányignerem, addig éjjel-nappal (szó szerint) volt. Nekem ez a gyömbéres víz sokat segített.

2010. máj. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyél gyakran! Ne várd meg, amíg hányingered lesz, vagy éhes leszel. Én nagyon rosszul voltam, a végén kaptam a tippet a rosszullétes időszaknak, hogy félóránként be kell kapni egy-egy falat valamit. (persze kb 2 szem keksz, 3 gerezd alma). Csak hogy legyen valami a gyomrodban, ne savasodj. A kólával én vigyáznék, mert üríti a kálciumot a szervezetedből, és az ilyenkor, ugye, még veszélyesebb.

A zsíros kaják is csak átmenetileg jó megoldások, uh a gyorséttermi ételeket is mellőzd, sztem.

Kitartás, boldog babavárást

2010. máj. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a megkívánom, de nem bírom megenni mire elkészül-re. A gyógymódom az anyukám, vagy az anyósom volt. Csak egy telefon és készült a kaja. Ezt ajánlom neked is, ha megoldható!!!!
2010. máj. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!