Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszeminációval kapcsolatosan...

Inszeminációval kapcsolatosan milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy kinek hányadik próbálkozásra jött össze, esetleges méhen kívüli terhességek, vetélések stb. Köszönöm!
2009. júl. 14. 13:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Még nem volt a környezetemben soha méhenkívüli inszemnél. Sokaknak sikerült, összességében azt tudom elmondani, hogy az első 3-ban voltak sikeresek.

Nekem 1 volt és nem sikerült viszont közvetlenül utána spontán terhes lettem nyaralás alatt :)

2009. júl. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Én is ebben bízom. Nekem hétfőn csinálták, ha nem jön össze, akkor lehet, hogy kihagyom a következő hónapot és reménykedek, hogy a nyaralás alatt összejön :)
2009. júl. 17. 08:12
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekünk elsőre sikerült, az eredmény itt szuszog az ágyon. Én már úgy mentem neki az inszemnek, hogy tutir anem sikerül, és beterveztem utána utazást meg hogy megcsináltatjuk az átjárhatóságit (előtte nem volt). Úgyhogy lehet, hogy a nemgörcsölés segített.
2009. júl. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
:) Na, nekem is így legyen. Én már rögtön utána megkértem a dokit, hogy írja fel a következő havi injekciót meg tapaszt, mert túl szép lenne ha elsőre összejönne... :) Remélem, pont így lesz jó :)
2009. júl. 17. 12:42
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is elsőre sikerült, most vagyok 8 hetes babás!:)

Az inszem után hazafelé majdnem sírtam mert az orvos szerint szinte semmi esély nem volt arra hogy sikerül, annyira rossz volt a sperma, kevés és lassú. Nem is hittem benne, már azt terveztem, hogy elkezdjük inkább a lombikot és mégis pozitív lett a teszt az inszem után 10 nappal.:)

Ne add fel még túl korai lenne, hátha nektek is összejön. Szurkolok!

2009. júl. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nagyon örülök az ilyen pozitív válaszoknak (feltöltenek :) ), pedig nem az a fajta ember vagyok aki beleéli magát mindenbe és már két nap múlva teszteket csinál. Gratulálok nektek, remélem, hogy nekünk is összejön! :)
2009. júl. 17. 13:57
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
2. válaszolotol kérdezem hogy melyik városban csinálták az inszemet ugy hogy átjárhatoságit nem csináltatK?
2009. júl. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
53%
Bocs,hogy idekontárkodok,de mi az az inszem?Ne hari ha buta a kérdés.
2009. júl. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Szia! Inszem=inszemináció. Amikor a spermát az orvos katéteren keresztül feljuttatja a méhbe. Ez akkor történik ha a nőnek van peteérése, a férfinak jók a spermiá, de mégsem jön össze a baba. Lombik előtti lépcsőfok.
2009. júl. 17. 15:22
 10/18 A kérdező kommentje:
bocsánat, spermái
2009. júl. 17. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!