Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Hogyan maradtatok...

Lányok! Hogyan maradtatok terhesek? Kiszakadt a gumi? Nem jött össze a megszakításos védekezés?

Figyelt kérdés
itt arra lennék kiváncsi h mikor nem kivánt terhesség következett be,akkor hogyan történt a baleset??
2009. júl. 14. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
A kérdésben már le is írtad a választ. Ezeknél mind lehetséges ha épp jókor történt a baleset. Szerencsére nekem még nem volt ilyenben részem és nem is szeretném. Ezért kell megfelelő módon védekezni ha meg megtörtént a baj akkor kell dokihoz fordulni 72 órás tabiért. Ha még nem szeretnél babát.
2009. júl. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A lányunk tervezett baba volt, most 10 hónapos.

Még nem akartunk kistesót, ezért - mivel már nem szoptatok- újra elkezdtem szedni a korábbi fog.gátlómat (mercilon). A 3 levél után nem jött meg a megvonásos vérzés. Másnap pozitívat teszteltem...

Most vagyok 8,5 hetes, februárban érkezik a tesó.

18 hónap lesz köztük, előre félek :)

2009. júl. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia!éveken keresztül azt mondták nem lehet babám nincs peteérés stb...így nem is védekeztünk.aztán jól meglepődtünk!:)
2009. júl. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!