Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhen kívüli terhesség esetén...

Méhen kívüli terhesség esetén a petefészek szúrás/fájdalom állandó? Vagy milyen gyakoriságú?

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. Van amikor egyáltalán nem fáj semennyire, van a mikor állandó erős fájdalom van és van, hogy időszakos.

Hány hetes vagy? Mikor mész orvoshoz?

2010. jan. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hetes, sőt talán terhes sem. Csak az ovulációm utáni 5. napon volt egy erős görcsöm, kb fél óráig tartott. Azóta pedig csak érzem, hogy van petefészkem, és enyhe, alhasi fájdalmaim vannak, amolyan izomlázszerű. Amúgy az ovulációm napján voltam együtt a párommal, ezért nem tudom, hogy mi van.
2010. jan. 17. 13:12
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem méhenkívülim volt. együtt voltunk a barátommal, rá kb 2 hétre megjött a menzim erős görcsökkel. a fura csak az volt, h kb 9-10 napig véreztem, majd a további 1,5 hétben barnáztam. kávézacc szerűen. a görcsök ugyanúgy voltak, terhességi tünetek, miegymás. de az első 2 hétben abszolút nem éreztem semmit. menziig. szerintem a méhenkívüliséget nem lehet megkülönböztetni a norm terhességtől addig míg el nem durvul. és nem szúrást érzékelünk, hanem igazi erős görcsöt, ami az életkedvet is és az erőt is elveszi.
2010. jan. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor remélhetőleg a fenti tüneteim nem erre utalnak, mivel azóta semmi bajom...
2010. jan. 17. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!