Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet még reménykedni, hogy...

Lehet még reménykedni, hogy esetleg összejött a baba?

Figyelt kérdés
A nem várt napján csináltam egy tesztet, ami nagyon halvány pozitív lett. Éppen hogy csak látni lehetett, sőt kb. egy félóra múlva mégjobban halványult, akkor csak a fény felé fordítva látszódott. Majd másnap sajna megjött, de 6 nap helyett csak 4 napig tartott és gyengébb is volt.
2009. júl. 16. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem voltál ezzel orvosnál? Nézd, ha pozitív volt a teszted az babát jelzett. Sokan nem tudják, hogy a terhességek 80%-a úgy végződik, hogy a menstruációval távozik, ezért nagyon nagyon sok a nem észrevett terhesség. Az, hogy fél óra múlva nem látszott nem jelent semmit, 10 perc után ki kell dobni,nem szabad ránézni. Ha ez kb 1 hete történt, csinálj egy másik tesztet. Szurkolok neked tiszta szívemből :):) Írd meg az eredményt, ha van otthon teszted, akkor akár most is megcsinálhatod. :)
2009. júl. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%? áá, az nagyon durva lenne! én """csak""" 50-ről tudok.
2009. júl. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a legutóbbi kutatásban 80-at olvastam. Szerintem azért lehet, hogy különböznek a hírek, mert csak azt tudja biztosan, aki nemvárt előtt vagy napján pozitívat tesztelt. Na de ki tudja ezt... (első voltam)
2009. júl. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez már kb. 3 hete lehetett. Jövő hétre újra nem várom.
2009. júl. 16. 14:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat egy kis kiigazítás: NEm a terhességek 50-80%a végződik mensivel,hanem a vetélések 50-80%a nem derül ki,mert nem is tudtak a terhességről.
2009. júl. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem tudott beágyazódni és távozott a menszivel.

De majd 3 hét múlva kiderül.

2009. júl. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen csinálnék egy tesztet!
2009. júl. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha nem tudott volna beágyazodni, nem lett volna halvány pozija. mivel nem ágyazodott be igy nem termelhette a méhlepény a hormont hogy pozi lett..
2009. júl. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!