Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez terhesség is lehet?

Ez terhesség is lehet?

Figyelt kérdés
Provera tablettát szedek havi rendszerességgel, mert inzulin rezisztenciában szenvedek, és magától nincs menstruációm, csak tabletta hatására. A 10 napos kúra után mindig, rendszeresen 2 napra meg szokott jönni, most viszont kedden kellett volna jönni, és még mindig nincs semmi, még menstruációra utaló jel sincs, maximum hogy nagyon fáj a derekam, de ennyi. Kérdésem a következő lenne. Esetleg lehetséges az hogy kisbabát várok? És ha netán igen, akkor a proverától nem lesz semmi baja a babának? Mivel hét vége van, tesztet nem tudok venni, legkorábban csak hétfőn, a múltheti tesztem negatív volt. Ha nincs baba és nem jön meg, akkor azt hiszem nagyon nagy baj van, lehet babám sem lehet soha :( Egyébként 4 hónapja szedem a metformin 800-at napi 2x1-et. Válaszokat nagyon köszönöm.

2012. júl. 28. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a Proverát, de a metforminnak és ezzel együtt a hármas kezelésnek lehet, hogy Nálad több idő kell. Diétázol, mozogsz is mellette?

Nekem 2,5 év kellett a 3as kezelés elkezdése után a babához, igaz lett peteérésem, ciklusom rövidült, stb, csak más problémák is kiderültek, de egy pillanatig nem gondoltam, hogy nem lehet soha babám.

Olvasgasd a www.pco-szindroma.hu oldalon az igaz történeteket és nézd meg a babamozikat!

2012. júl. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szoktam olvasgatni az oldalt, de nálam az orvos kizárta a PCO-t, mivel a hormonjaim rendben vannak. A hármas kezelést tartom, de menstruációm régóta nincs, viszont a proverától rendszeresen megjött, sőt, peteérésem is van rendszeresen, és most nem jött meg a gyógyszer hatására sem. Ezért nem tudom, hogy mi történhetett.
2012. júl. 29. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!