Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Etikátlan, ha szeretnék...

Etikátlan, ha szeretnék visszatérni az egyik Kaáliba ahová jártam? Átmentem egy másikba, mert fél év alatt újabb konzultációra időpontot nem kaptam 4. lombik után, az idő pedig repül. Orvossal nem volt probléma. A másik helyen csak konzultáció volt.

Figyelt kérdés
2012. jún. 23. 13:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne mond el hogy voltál máshol.Vagy indokold meg a dokinak biztos megérti....
2012. jún. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A probléma az, hogy átküldték az összes leletemet a másik Intézetbe..., de mivel írtam, hogy ott semmi vizsgálat még csak el sem kezdődött, így etikátlanságról szerintem nem beszélhetünk. Akkor lenne az, ha az Intézet rossz hírnevét kelteném. Egy ismerős orvosom erre azt mondta, hogy ilyen nincs, mert pl.jogom van ahhoz is, hogy pariselt veszek egyik boltban, majd egy másikban másnap, de visszatérhetek az első boltba is...

Szerintem itt az etikai fogalmak zavara áll fenn!

Az orvost pedig szinte lehetetlen elérni, csak a recepciósokkal lehet kommunikálni és nem a legkedvesebbek!!!

2012. jún. 26. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!