Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek Lehetnek a terhesség...

Ezek Lehetnek a terhesség tünetei? Mellfeszülés, alhasi fájdalom, aluszékonyság, hőemelekedés?

Figyelt kérdés
Elöször a melleim fájtak két oldalt. Majd egyik reggel arra ébredtem, mint aki has gyakorlatokat csinált, a méhemnél érzetem hogy fáj, inkább izomlázhoz hasonlít az érzés.De volt olyan pár hete, hogy egésznap csak aludtam volna. Pár napja pedig a fejem is fáj és hőemelekedésem van 2 napja, 36.6 felé soha sem szokott emelekedni, most pedig 37.1 volt a hőm. Pár hete alig ettem, most pedig mindig ennék valamit.Lehet, hogy terhes vagyok?
2012. júl. 29. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Mikor kellene megjönnie?
2012. júl. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lehet. hányinger, szédülés szokott még tünet lenni, rettentő éhség, étvágy. és persze, a menses kimaradása.
2012. júl. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szombaton lett vége, nagyon kicsi volt. De szedek fogamzásgátlót, gondolom emiatt "jött meg" az ún. megvonásos vérzés. Emiatt a tünetek miatt nem vettem be a kövi levéllel. Most is hőemelkedésem van, most 37.3 ez normális? Mi lehet ez?
2012. júl. 29. 22:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a hőemelkedés fejfájással párosul, az ugyanúgy lehet egy enhe megfázás tünete is. Ha fogamzásgátlót szedsz, akkor nem tudom miért gyanakszol terhességre, de vegyél egy tesztet, és megtudod. Nem hiszem, hogy terhes lennél egyébként, főleg nem tabletta mellett, ha rendesen szedted. A kevés vérés lehet a tablettától is, nekem amíg szedte előfordult, hogy teljesen kimaradt, és azt mondta az orvos, hogy ha csak egyszer-egyszer fordul elő, akor még az is teljesen normális. Mivel pár hete, meg néhány napig, meg ilyen időpontokat adsz meg, ezért ez bármi lehet. Az, hogy egyszer fáradt vagy, majd megint máskor megnövekszik az étvágyad az nem jelent semmit.
2012. júl. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Rendben kicsit most megnyugodtam! Remélem nem baba, mert nem tervezzük a párommal még! Hányingerem sincs! Egy teszetet és egy kivizsgálást viszont mindenképp csinálatatok!

Utolsó, ha meglennék fázva azt tudnám, ez valami más lehet, úgy érzem!

2012. júl. 29. 22:59
 6/8 A kérdező kommentje:
A hőemelekedés pedig nem párosul a fejfájással! Most is hőemelekedésem van és nem fáj a fejem! Csak mintha "hőhullámaim" lennének mindennap este fele, nappal egyébként 36.7 volt a hőm.
2012. júl. 29. 23:12
 7/8 anonim ***** válasza:
A terhesség szemponjából csak az ébredés utáni hő a mérvadó. Egyáltalán nem számít, hogy nappal, meg este, meg éjszaka mennyi, csak az, amit közvetlenül ébredés után, amikor még alig tértél magadhoz, szájban mérsz (vagy hüvelyben). Máshol mért hő különben sem pontos, nem annyi valójában, szóval az sem számít egyáltalán.
2012. júl. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet, negativ lett! Köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 31. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!