Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamák! Amíg nem távozik a...

Kismamák! Amíg nem távozik a nyákdugó, addig a vajúdás meg sem indul? 39+4hkm

Figyelt kérdés
2012. júl. 29. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem távozott, a magzatvízem sem folyt el és jóslóim sem voltak :) Fájásokkal indult meg a vajúdás
2012. júl. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

nekem 2 héttel szülés elött elment!

de van akinek szülés közbe megy el.

könnyű szülést kívánok neked!

2012. júl. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem az első szülésnél nem távozott,csak szüléskor, fájásokkal indult be a szülés reggel és délután szültem. A másodiknál fájásokkal kezdődött reggel és este 11-kor kezdett a nyákdugó kijönni. Aztán másnap reggel szültem meg.Most nem tudom hogy lesz, eddig még nem távozott.. 38+3hkm.
2012. júl. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem enyhe fájásokkal indult, jósló talán két héttel szülés előtt volt. Délután 2-kor indult a folyamat. A nyákdugó már a szülőágyon, vizsgálat közben "távolították" el hajnali 4 fele. Reggel 6-kor burkot kellett repeszteni, a víz akkor távozott. 6:40-kor született meg a fiam.

Probléma mentes szülést kívánok és egészségben gazdag babázást! :) Örömöd úgyis lesz!

2012. júl. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!