Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szülés után 4-5 hónappal...

Szülés után 4-5 hónappal teherbe esni mennyire biztonságos? Hallotattok-e olyat, hogy emiatt vetélt el az anyuka vagy emiatt lett koraszülött a baba?

Figyelt kérdés
2012. júl. 30. 08:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Vetélésről hallottam. Egyébként a 9 hónap című műsor egyik része ezzel foglalkozott. Czeizel prof azt mondta hogy minimum 9 hónap kell a regenerálódáshoz, de ha előbb jön a baba akkor sem baj ha oda van figyelve.

Az én véleményem hogy sem testileg sem lelkileg nem túl egészség

2012. júl. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jobb várni, hogy pihenni, regenerálódni tudjon a szervezet. De hozzáteszem, mikor még nem volt ennyire fejlett a tudomány, akkor is sorra jöttek a babák, mint az orgonasíp :) Én januárban születtem és még ugyanabban az évben decemberben megszületett az öcsém is makk egészségesen! Ennek 35 éve.
2012. júl. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
állítólag jobb várni, de pl.a férjem és az öccse között 11 hónap van, és van olyan barátnőm, akiknél közte és a nővére között csak 10 hónap... Szerintem a természet tudja a dolgát, ameddig nem kész a szervezeted, úgysem sikerül, ha pedig igen, akkor nem hiszem, hogy gond lehetne belőle.
2012. júl. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Azért szeretnék ilyen hamar ismét teherbe esni,mert a kisbabám sajnos meghalt születése után.Tudom,hogy nemcsak testileg,de lelkileg is regenerálódnom kell.azt gondolom lelkileg sokat segítene egy új baba.
2012. júl. 30. 14:01
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnálom ami történt. Biztosan sokat segítene lelkileg egy új baba érkezése, viszont ha netán probléma lenne az új terhességgel, akkor gondolom az még rosszabb lenne, mint a mostani állapot. Szerintem egy icipicit még várjál. Van egy ismerôsöm, akinek koraszülött lett a babája, majd pedig meghalt. Viszont 6-7 hónappal késôbb teherbe esett és egészséges babája született. Szerintem tehát várj még egy kicsit. Sok sikert és kitartást!
2012. júl. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia, harmadik vagyok. Nagyon sajnálom, ami történt. Remélem hamarosan sikerül a baba, sok boldogságot kívánok!
2012. júl. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jókívánságokat! Még várunk 2-3 hónapot,aztán remélem megfogan a baba,aki egészségesen születik és él!
2012. júl. 31. 09:42
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom azt ami Veletek történt! A szülészeten ismertem meg egy anyukát. 9 napot élt a babája és meghalt. Ráadásul ez a kapcsolatukat elködösítette. 3 hónap múlva ismét terhes lett és ragaszkodott hozzá, mert félt, hogy ha ezt most megszakítja, talán nem is lehet újabb esélye. Annak ellenére, hogy a férje ott hagyta ezek után, vállalta a terhességet amiről hamarosan kiderült, hogy ikrek! Igaz, hogy veszélyeztetett terhes volt, nagyobb odafigyeléssel, de komplikáció-mentes terhessége és szülése volt. Azóta a fiammal egyidős nagy és egészséges iker-fiai vannak :)

Következőkben csak boldogságot/egészséget kívánok és eredményes babásodást!

2012. júl. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sajnos sok kapcsolat tönkre megy egy ilyen tragédi után,de én tudom,hogy mi túl éljük ezt.Viszont a történet másik része,az hogy ilyen rövid idő elteltével sikeresen kihordta a terhességet,ráadásul ikrek....szuper!!!Életem legborzasztóbb szakasza ez.EZUTÁN CSAK JÓ JÖN.
2012. júl. 31. 12:57
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérdező nagyon erős vagy és sok sikert kívánok neked az újabb terhességhez!

Mi baja volt a babádnak?

2012. aug. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!