Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért vagytok ilyenek egymássa...

Miért vagytok ilyenek egymással? Miért mondjátok mindenkinek, hogy biztos terhes, amikor nem?

Figyelt kérdés
Annyi olyan kérdést olvasok, hogy ezvagyazvagyamaz a terhesség tünete-e, amikor még csak x nap múlva kéne megjönnie. És akkor jönnek a válaszok, hogy igen, gratulálok, nálam is így volt, meg ez már biztosan. Holott még a beágyazódás sem történt meg, nem is lehetnének tünetek... Mire jó ez? Becsapni a másikat, hogy aztán esetleg jól pofára essen? Olyan dolgokra rámondani, hogy a terhesség tünete, ami még csak köszönőviszonyban sincs a terhességgel? És utána jön a válasz 1-2 nap múlva, hogy el van keseredve, negatív a teszt, megjött...stb. Egymással szúrtok ki, de miért??? Aztán a válaszok értékelése: "gratulálok" 100%-ban hasznos, "Nem, ezért meg ezért ez nem lehet a terhesség tünete" 0-30%-ban hasznos. Csak olvasom a teherbeesés rovatot és szerintem itt a legkegyetlenebbek egymással az emberek, ráadásul egy ilyen kérdésben!!!

2012. júl. 30. 10:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ki hogy van vele, de én mindig csak azt írom, hogy a nemvárt utáni napokban reggel teszteljen. Az írt tünetekre meg max. annyit, hogy ez még bármi lehet. Bár én inkább csak olyannal találkoztam ahol a beágyazódás már megtörtént, ha baba miatt vannak a tünetek.
2012. júl. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szoktam szépíteni a helyzeten. Én nem a rosszindulatot látom ezekben a válaszokban, hanem a teljes tudatlanságot. Igen, az van, még ebben a témakörben is, még néha akkor is, amikor az illetőnek van már egy-két gyereke, de a saját ciklusával egyáltalán nincs tisztában, csak "jöttek" a babák. Aztán tanácsod ad másnak, amikor nincs is miből. HIába magyarázod valakinek, hogy nem lehetnek terhestünetei együttlét után egy héttel, mert ha mégis várandós lesz, azt fogja hinni, hogy neki volt igaza, és ezt fogja utána terjeszteni is, sajnos. Az egy dolog, hogy annyira akarta, hogy beképzelte magának és végül bejött. De attól még nem jelenti, hogy igaza is volt. Ezt azonban soha nem magyarázod meg neki. Szóval, én nem hiszem, hogy mindenki rosszindulatú, aki nemlétező dolgokra is rámondja, hogy lehetségesek, szimplán csak buta.
2012. júl. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
mar eleve aki ilyen kerdest tesz fel az ne szamitson rendes valaszra hiszen ezt senki nem fogja neki megmondani, csak lottozik mindenki. tehat aki ilyen kerdest tesz fel az ugyis azt akarja hallani hogy "igen terhes vagy" mar a kerdes kiirasa onbecsapas. nem a valaszolok szurnak ki vele hanem maga a kerdezo sajat magaval hogy ilyen butasagot kerdez. tesztelni kell vagy el kell menni dokihoz.
2012. júl. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
én jobb szeretem várakozásra inteni, de sokszor teljesen hülyének néztek hogy azt mondtam várjon 1 hetet és akkor teszteljen reggel. nem egy teszt nem jelez ki egyből, mert nem olyan érzékeny vagy hibás, amiből csak elkeseredés van, meg ha később volt beágyazódás, akkor megint nem jelez ki a teszt, akkor megint ugyanott vagyunk :( de én az 1 csíkos teszteken is fenn vagyok akadva, amikor mennek rá a gratulák, pedig virít hogy 1 csík van rajta és nem 2 :(
2012. júl. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem is ezért van ez a kategória!Számomra amit tünetnek leírnak, olyan mint ha menzes előtt lenne(pl: mellfeszülés), vagy gyomorrontása van!

Ismeretlenül, 3 sorból ezt nem lehet megállapítani!

Igaz az is hogy sokan próbálkoznak, és ezért elkeseredettek..de könyörgöm!!Ez akkor sem megoldás!!!

2012. aug. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az a baj, h most is azok válaszolnak, akik nem írnak butaságokat egy ilyen kérdésre. Én se szoktam. Leírom, h teszteljen a nemvrát napján, de inkább azután 2-3 nappal. ÉS akkor lepontoznak általában, hogy dededee a mellfeszülés már tünet dededddddeeeeee :)
2012. aug. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem baj, ha csak azok válaszolnak, akik egyébként sem írnának hülyeséget. Az a lényeg, hogy talán megnyitja/elolvassa a kérdést néhány olyan is, akire vonatkozik és akkor már megéri ;) Meg talán néhány hülye kérdéssel is kevesebb lesz...
2012. aug. 2. 11:09
 8/14 anonim ***** válasza:
Ezek nem normálisak..nekem menstruáció előtt is úgy feszül a mellem, hogy alig bírok hozzáérni...ennyi erővel akkor én 12 éves korom óta mindig hihetném, hogy terhes vagyok!!Persze egy ideig biztos szűznemzés következett be nálam!! :D
2012. aug. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Különben kevesen tudják, h a menstruáció tulajdonképpen "elbaltázott teherbeesés", amikor a pete ugyan beágyazódik a vastag méhfalba, de mivel életképtelen , le is lökődik. Ezért indul el a vérzés. Tehát , a mensis tünetek tulajdonképpen: mellfeszülés, görcsölgetés, haspuffadás, esetleges jóétvágy...De ez nem jelent semmit sokszor.
2012. aug. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"a menstruáció tulajdonképpen "elbaltázott teherbeesés", amikor a pete ugyan beágyazódik a vastag méhfalba, de mivel életképtelen , le is lökődik"


nem, ez amit leírtál, ez terhesség.


A menstruáció az, amikor a nyálkahártya azért válik le, mert nem ágyazódott be a petesejt. Különös is lenne, ha egy petesejt megtermékenyülés nélkül be tudna ágyazódni:)

2012. aug. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!