Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátommal gumi nélkül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal gumi nélkül feküdtünk le egymással.13án törtnént. Nekem 14én kellett volna menstruálnom. Lehet hogy jött belém egy kis hoki. Félek, hogy terhes vagyok, de kicsit vérzek is, mintha menstruálnék. Ez lehet a terhesség jele?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat szeretnék kapni,mert ez igazán fontos nekem! előre is köszönöm!
2012. febr. 16. 22:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem nem vagy terhes. tegnap is megjósoltam egy hasonlót
2012. febr. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez fontos neked, de az nem, hogy gumit használjatok?
2012. febr. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy terhes vagy. Lehet azért nem jön meg mert emiatt izgulsz. Időben kivette? Azért biztos ami biztos 2 hét múlva vegyél egy tesztet, ha negatív és egy hónap múlva se jön meg menj el orvoshoz. De meg kell, hogy jegyezzem nagy felelőtlenség védekezés nélkül csinálni.
2012. febr. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
így jártál kislány. innen már nincs visszaút.
2012. febr. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok a kicsihez. Név ötletetek már van?
2012. febr. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
"Lehet, hogy belém jött egy kis hoki" :DDDDD nem vagy semmi kisanyám. :) nem is sperma vagy ilyesmi ha már ennyire izgulsz lehetnél komoly. Hát sok sikert, remélem nem lettél terhes, gondolom nem akarnád, de ilyenkor legyél azért komoly. :D
2012. febr. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2012. febr. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért érdekes a kor? amúgy 21 (3. kommentelő voltam)
2012. febr. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ma 23:12

nem a te korodra volt kíváncsi szerintem hanem a kérdezőnek a korára.

Megint egy buta gyerek aki nem húz gumit,majd ide jön parázni,hogy terhes vagy sem..

2012. febr. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
jaja. rengeteg ilyen kérdés van mostanság. pedig annyira korán kezdik a felvilágosítást az iskolában, ha már a szülőkkel erről nem tudnak beszélni. valami igazán megragadhatna. meg elvégre az különböztet meg minket az állatoktól, hogy tudunk uralkodni az ösztöneinken. Persze azért sajnálom kicsit a kérdezőt. biztos nagyon kétségbe van esve.
2012. febr. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!