Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X-epil mutatott már valakinek...

X-epil mutatott már valakinek tévesen halvány pozit?

Figyelt kérdés
2012. júl. 30. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:

igen kb annyira megbizható mint a gabriell..



lilly az igazi

2012. júl. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Téves pozitiv nics!!Csak negativ.
2012. júl. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az x-epil megbizhato!!!!!!
2012. júl. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ott mutatott pozit, ahol elindult valami, de megszakadt. Ilyen tesztek kiadatására komoly engedélyek kellenek, nincs tévesen pozitív. Egyik sem jobb, vagy rosszabb, mint a másik. Ugyanaz van bennük, csak a csomagolás más. Érzékenység szerint csoportosíthatók, minden más csak egyéni ízlés kérdése, ki-hogyan-hova szeretne pisilni.
2012. júl. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kép kéne mennyire halvány az a pozi. Szerintem sokan képzelnek oda vonalakat.

Ha látsz nagyon halványan valamit, örülj neki, de ne éld bele magad, ismételni kell 1-2 nap múlva.

2012. júl. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem tudok sajna képet felrakni, de nem csak én láttam, barátnőm is. látszik még most is, csak halvány
2012. júl. 30. 14:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha úgy halvány, hogy azért van színe, akkor az pozitív. De azért nem igaz, hogy nincs tévesen halvány pozitív, de az nem a teszt hibája szokott lenni, hanem azé, aki nézi. Ugyanis a nedvességtől is látszik egy kicsit, hogy hol kéne lennie a csíknak, és van aki már ebbe belelátja a pozitívat. Ezer olyan kérdés van, hogy feltesznek ide tesztet ami tök negatív, de ők látják, és akkor utólag szidják, hogy milyen rossz volt a teszt, mert becsapta őket. Ha megszáradt már, és még úgy is látszik a csík, halvány, de van színe és határozottan ott van, akkor az pozitív...


Pl ez a halvány, de egyértelmű pozitív:

[link]


Ha annyira halvány, hogy nem vagy biztos benne, akkor következő nap első pisiből tesztelj megint, ha + volt, akkor erősebben kell látszódnia, mint előző nap. Vagy veygél az x epilnél nagyobb érzékenységűt...

2012. júl. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak 2 negatívat produkált 14 nap késés után...tévesen :D
2012. júl. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!