Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem lettem terhes meddig...

Ha nem lettem terhes meddig szedhetem az Elevitet? Egy hónapig szedtem, de nem lettem terhes. Abbahagytam, de nem tudom, hogy mennyi idő után és meddig lehet szedni.

Figyelt kérdés
2009. júl. 17. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia

Mivel az elevit csak vitamin, bármikor és bármeddig szedheted!

Csak annyiban tér el egy átlag vitaminkészítménytől, hogy más az összetétele.

2009. júl. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szedheted, de nem segíti jelentősen a teherbeesést. Erre a profik gyógynövényeket ajánlanak. Keress rá itt az oldalon!
2009. júl. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy hónap után még kár volt abbahagyni. Nagyon keveseknek sikerül rögtön a baba. Nálunk mindkét baba a 3. hónapban jött össze, úgyhogy én kb 3-4 hónapig szedtem a teherbeesés előtt. Amúgy azt ajánlják, hogy ha nem jön össze a baba, akkor 3 hónap után 1 hónap szünetet lehet tartani a szedésével.
2009. júl. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én Gravidát szedtem, és a 2. hónapban volt baba.
2009. júl. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg azt is szokták mondani, hogy néha le kell cserélni egy másik fajtára.
2009. júl. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Az igazság az, h. már két elhalt terhességem volt. Ezért gondoltam az Elevit szedésére. Már 2 hónapja próbálkozunk megint. Még semmi. Ha elmúlik a mensesem elmegyek a dokihoz ( persze egy másikhoz, mert a régi szerint ne aggódjak, mert két vetélés az nem olyan nagy gond, mint ahogy én gondolom!)egy kivizsgálásra. Hátha ő tudni fogja mit kell tenni egy orvosnak!?

2009. júl. 19. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!