Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megkérlek olvassátok el,...

Megkérlek olvassátok el, lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Szoval,7 honapja probálkozunk és most egy hete lesz holnap hogy késik,4 nap késésnél még neg.volt,holnapra tervezem a tesztelést reggeli viz.de nem birtam és vettem egy olcso meg egy drága tesztet,az olcsot most megcsinaltam és 2 percen belül elö jött egy halvany csik,nem tudom most mi tévö legyek,vajon össze jött,vagy csak hibás a teszt?Szerintetek holnap reggel erösebb lesz a csik,vagy össze fogok teljesen omlani?Ha pozitiv csik halvánzabb kell legyen?Elöre is köszönöm a válaszokat.
2009. júl. 17. 19:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha 7 hónap próbálkozás utàn összeomlasz,akkor sajnállak
2009. júl. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 8 hónap múlva lett egy alig láthatóan halovány csík, és mégis Baba lett belőle!

A mostani tesztek nagyon érzékenyek a HCG-re, ezért pozitív eredménynek számít a leghalványabb jel is.

Nagyon ritka, hogy mástól, mint a várandósságtól lehet pozitív a teszt- de előfordul. Ismételd meg egy hét múlva reggeli legelső vizeletből, addig pedig élj úgy, mintha kisbabát várnál. Ha eddig nem tetted, mindenképp kezdj el magzatvédő vitamint szedni.

2009. júl. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ha ma este ujjongok a pozitiv teszttöl és holnap reggel negativ lesz,akkor nem hiszem hogy ujongni fogok.Meg 7 honap nekem hosszu idö,lehet vannak nök akiknek hamar eltelik de én nem ugy vagyok vele:(
2009. júl. 17. 19:45
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy összeomolj! Szerintem vasárnap reggel tesztelj megint, ha ma már lett halvány addigra erősödnie kell.

Nekem is halványabb, de jól látható csíkjaim voltak(3 fajta tesztet használtam) szóval szerintem ne aggódj!

2009. júl. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

19:47-es vagyok

ha az estin már ott a vonal, akkor tuti lesz reggel is!

:)gratulálok!

2009. júl. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én annó Gábriel-el teszteltem és jót mutatott mindig.

Első 2 neg, egy hónap múlva poz, már 1 éves a baba.

Melyik tesztet vetted?

2009. júl. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia ha este halvány + akkor reggel erős + lesz gratullok!

Nekem nemvárt utáni napon halványka volt lilyvel aztán utánna egy hét mulva egyforma erős volt mind a két csik ma már 9 heteske.Szoritok de tuti babó..:-))))

2009. júl. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is halvány volt a pozitív csík. Most 8,5 hós a babám:) Szorítok és írd meg hogy sikerült-e!

2009. júl. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Nekem elsőre negatív volt..Most 9 éves a lányom.Most halvány volt,majd pár napra rá erős csík:36 hetes vagyok.

Kitartás!Szerintem is várj vasárnapig.

Üdv.

2009. júl. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Megcsináltad a tesztet ma reggel? Mi lett?

Lehet gratulálni?

2009. júl. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!