Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spontan peteeres mitol kovetke...

Spontan peteeres mitol kovetkezhet be? Folyamatosan lehett minden honapban + megtermekenyitheto peteje valakinek? Es azt a hogorbe miert nem mutatja ki?

Figyelt kérdés
2009. júl. 18. 00:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom nagyon erős orgazmustól a hónap bármelyik napján.
2009. júl. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na most lehet jo nagy hulyeseget fogok kerdezni...csak a huvelyi orgazmustol???
2009. júl. 18. 16:53
 3/3 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy van még egy dolog, ami esélyt ad a teherbeesésre az árva kis egy napon túl is. Ez az ún. Jónás naptár alapján élt házasélet... :)) Abból indul ki, hogy minden hónapban van egy nap, amikor a Hold olyan szögben áll a Földhöz képest, mint amikor születtél. És állítólag ekkor is szokott lenni pete... Ezen lehet nevetni,. én is sokszor röhögök rajta, de ismerek egy nőt, akinek 4 gyereke lett a Jónás alapján...az utolsónál még a nemét is ki tudták sakkozni. Amúgy valóban, szoktak lenni kóbor peték, nagy érzelmi megrázkódtatástól, sajnos negatív irányban is, pl. sok erőszak áldozatául esett nő lett terhes. Vagy gondoljunk a katonababákra...frontszolgálatról hazajövet nagyanyáinkat még a menzesz közepén is teherbe ejtették a nagyapáink...Ez ugye normális ovuláció útján nem történhetett meg, csak az érzelmektől, vagy Jónástól... Azért nagyon drukkolok Neked!
2009. júl. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!