Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem esik le a hőmérsékletem...

Ha nem esik le a hőmérsékletem mensi előtt jelentheti azt hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
egy pár nap múlva kellene megjönnie, még mindig 37 felett van két napig görcsölt a hasam de már csak egy picit olyan volt mintha meg jönne, nem volt vérzés csak a wc papir volt picit rózsaszín nagyon szeretném de nem akarom bele élni magam

2012. júl. 29. 19:01
 1/5 anonim válasza:
Én úgy tudom,hogy lehet jele a babának. A rózsaszín lehet a beágyazodástól. sok sikert!:)
2012. júl. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy milyen szokott lenni. Nekem csak akkor esik le, amikor megjön, előtte amúgy sem szokott, szóval nálam nem lenne gyanús. Inkább tényleg ne éld bele magad (bár már látom jó úton haladsz affelé), majd a teszt mutat biztosat, ha nem jön meg.
2012. júl. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem mindig a mensi napjának reggelén, vagy az azt követő napon esett csak le a hőm, szóval az szinte semmit nem jelent, hogy néhány nappal előtte még fenn van.


Peteérés után hány nappal tapasztaltad a rózsaszínes folyást? Lehetett az beágyazódási vérzés is, de a kezdődő mensi jele is. Attól függ hányadik napon jelentkezett....

2012. júl. 30. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szerintem a 13-14 napon lehetett, de már előtte el kezdett fájni a hasam. 4-én nem kellene megjönnie, köszi a válaszokat és tanácsokat
2012. júl. 30. 15:36
 5/5 Erika (kicsilány) válasza:
Nekem 8.napja ugyanaz a hőm..37fok. Tegnap nem kellett volna megjönnie eddig még nem is jött meg. Derékfájás,mell érzékenység gyötör már több mint egy hete. Ovu után folyamatosan ment fel a hőm és 37nél ragadt. Kedden volt egy pecsételő vérzésem utána egy nap barnázás azota semmi.
2015. dec. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!