Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elegem van a gusztustalan...

Elegem van a gusztustalan béna kérdésekből, ti nem unjátok még?

Figyelt kérdés

"Együtt voltunk védekezés nélkül lehetek terhes? A végén vette csak ki lehetek terhes? Felrakott az asztalra, belenyult, bedugta, kihuzta megujjazott megfogta megpörgetett stb lehetek terhes?"

IGEN HA NEM VÉDEKEZTEK RENDESEN AKKOR LEHETSZ TERHES, IGEN VÉGLEG ELSZÚRHATOD AZ ÉLETED, IGEN HATALMAS HÜLYESÉGET CSINÁLSZ


2009. júl. 18. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi a stressz árt! Szerintem sokakat idegesít, köztük engem is, de már átnézek ezeken a kérdéseken.
2009. júl. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kiakasztó némelyik,de nem lehet mit tenni!Ha fölidegesíted magad az csak neked rossz és a sok idióta kérdést továbbra is föl fogják tenni.NÉmelyik szerintem már direktbe megy.
2009. júl. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavar hogy ennyi tudatlan ember van. Inkább nézne utána a dolgoknak. Bár igaz hogy ez az az oldal amit máshol nem mersz megérdezni..
2009. júl. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvalóan szórakoznak. Remélem hogy nem ennyi ostoba népség van körülöttünk. Kiábrándító.
2009. júl. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor ráakadtam erre az oldalra kb. 1.5 éve, végigolvastam az összes olyan kérdést és választ ami érdekelt a teherbeesés témában + a neten kerestem kifelyezetten olyan oldalakat, ahol ezzel foglalkoznak. De olyan kérdést, hogy mi az a pé., meg volt-e tüszőrepedésem? sosem tettem fel. Ezeknek mind-mind utána lehetne olvasni kis idő ráfordításával. És csak tapasztalatcserére használni ezt a fórumot....
2009. júl. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Van amelyik tényleg hülyeség és zavaró. De mondjuk az is igaz hogy senkinek nem kötelessége válaszolni rájuk vagy elolvasni őket. Tény hogy sok a tudatlan, pont ezért kérdeznek itt. De vannak olyanok is akik csak szórakoznak.
2009. júl. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg ezeknek az embereknek a helyesírását, az minden elárul. Gondolok itt az "ojan", "megilyed", stb. szavakra, én ezektől tudok hülyét kapni.
2009. júl. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Helyesírásból én is kettes voltam anno. De azért szarvas hibákat soha nem ejtettem.
2009. júl. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Akinek nem tetszenek ezek a kérdések miért válaszol rájuk? Higgyétek el, a kérdezőnek sem kellemes feltenni ezeket a kérdéseket, és külső szemmel ő is tudna rá válaszolni...Szerintem a válaszok sokkal rosszabbak...mindenki sürgősségiért küldenek. Nem egy kérdező lett emiatt cisztás, hormonbeteg stb.
2009. júl. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!