Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnék evvel kapcsolatban...

Szeretnék evvel kapcsolatban válaszokat illetve segítséget?

Figyelt kérdés

Hát kicsit el vagyok keseredve mert még sajnos nem volt velem ilyen az életemben amióta meg van a menstruációm. Meg próbálom le írni.

De nekem fel fedeztek még Március 13-án egy 31x27mm-es nagyságú homogén echoszerkezetű cisztát a bal oldali petefészkemben.

Februárban volt utoljára normális menstruációm úgy értve hogy addig mindig 28napra jött meg és 8-9napig szokott meg lenni. Március óta ez most már lassan 6hónapja zajlik nálam ez a rendszertelenség. Március óta általában 35,38,40, legutóbbi pedig 34 napra jött meg és 3-4napig tart a menstruációm illetve kis menyiségü vér. Most Július 1-én jött meg de úgy hogy nem az az átlagos menstruáció hanem ilyen barnás ilyen nagyobb pecsét szerűségben.Ma van a 4nap hogy tart ennél a ciklusnál is kis mennyiségű vér jött és ezen a 4napban is ilyen barnás vér jött. A menstruáció ellenére csináltam tegnap és ma is egy terhességi tesztet ami azt eredményezte hogy pozitív eredmény jött létre. Ma el mentem az orvoshoz és olyan bunkó, paraszt volt, meg kérdőjelezte a tesztemet azért meg mutattam neki hogy nem hazudok. Én kértem hogy szépen hogy csináljon nekem egy ultrahangot nem csinált de én mondtam neki hogy csináljon akkor sem. Meg szeretem volna nyugodni hogy nincsen semmi baj és hogy csak egy tévedés hogy terhes vagyok. De nekem már van egy kisfiam. Nem szedek semmilyen gyógyszert. Nem vagyok hormon problémás.


Járt már valaki így hogy hasonlóan meg volt a havia és terhes volt ? Esetleg csinált egy tesztet és pozitív lett és terhes lett? Stb... Esetleg más tünetek Stb....



2012. aug. 2. 08:51
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Esetleg még tart a ciszta és nem szívódót fel? Mik a tünetek hogy még mindig cisztám van.
2012. aug. 2. 08:54
 2/15 A kérdező kommentje:
Hetek óta fájnak a melleim sokat kell ki mennem pisilni. Lehet hogy a ciszta csinálja vele. Nekem az orvos azt mondta hogy a mi meg jön mensim avval fel szívódik.
2012. aug. 2. 08:55
 3/15 anonim ***** válasza:

A ciszta okozhat olyan tüneteket mintha terhes lennél, nekem is igy volt, viszont én negatívat teszteltem.Sokat jártam pisilni, fel voltam vizesedve,püffedve, rettenetesen feszültek a melleim, még szédültem is néha.De tényleg távozott a mensivel. Szerintem meny el másik orvoshoz aki normális, és megnézi hogy a ciszta miatt pozi, vagy tényleg Babó van.

Mindenképp.Ha kéred a vizsgálatot nem tudom mért tagadja meg.

Gondolom sima rendelésre mentél ingyen, nem pedig magánra pénzért.

sok szerencsét.

2012. aug. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A mell fájdalmon kívül semmi más tünetem nincsen nekem.
2012. aug. 2. 09:07
 5/15 anonim ***** válasza:

mar irtam az elozo ugyanilyen kerdesedre is, de most akkor mikor csinaltal tesztet utoljara, es mikor voltal dokinal? akkor amikor kezi uton megallapitotta hogy nem vagy terhes mert nincs megnagyobbodva a mehed? vagy azota voltal megint? csak ki kellene harcolni mostmar egy huvelyi uh-t mert ez mar nem normalis, keress masik orvost, esetleg menj maganba, vagy kerj bhcg vervetelt, mert az tutira kimutatja mi a helyzet, de muszaj lenne gyorsan lepni valamit. nem tudom, akarod e a babat, ha valoban terhes vagy (az irasaid alapjan olyan felemas erzeseid vannak nekem az jon le, de bocs ha tevedek), de ha nem, akkor gyorsan kell lepni, mert az abortuszt is csak a 12. hetig csinaljak meg.

allj a sarkadra, es mondd meg a dokinak, hogy csinalja meg a huvelyi uh-t mert az a dolga, es te addig nem tagitasz, ameddig ki nem derul.

egyebkent a ciszta az elso mensivel valoban kiurul, legalabbis nalam is igy volt, plusz pozitiv tesztet is max. rosszindulatu daganat okoz, amire azert sokkal kisebb az esely.

kerlek nagyon gyorsan deritsd ki mi a helyzet,ert ez a bizonytalansag senkinek se jo.

2012. aug. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen írtam már ki evvel kérdést de nem írtam oda ezt a cisztát. Lehet hogy a ciszta borította fel a ciklusomat? Már akkor is pozitív volt a tesztem. Én nem szeretnék abortuszt mert nem vagyok annak a híve 2,5 éve volt nekem egy el halt terhességem ami műszeres befejezéssel ért véget és rosszul voltam lelkileg de nagyon 1,5 év után hevertem ki azért néha még most is bennem van. Már csináltak vizeletből hcg hormont ami nem mutatot terhességet. Mikor legutóbb voltam március és ki derítették hogy nem vagyok terhes de cisztát találtak akkor több mint 2 hetet késet a mensim és 5 pozitív tesztem volt.
2012. aug. 2. 09:54
 7/15 A kérdező kommentje:
Ha közeledik a mensi akkor le szokót esni a hő? Mert mostanában fent van.
2012. aug. 2. 09:56
 8/15 anonim ***** válasza:
Mensi elötti napon vagy aznap le kéne esnie elvileg.
2012. aug. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Augusztus 6-án kell meg jönnie.
2012. aug. 2. 10:08
 10/15 anonim ***** válasza:
hu, ez nekem mar nagyon zavaros. tehat marcius ota van folyamatosan pozi teszted??? akkor mar jocskan 4 honapos terhesnek kene lenned. hat ez igy sehogy se stimmel. mindenkeppen csak a doki tudna megmondani, hogy akkor most mi van. mondd meg neki ha masert nem, a ciszta miatt csinaljon mar egy uh-t.
2012. aug. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!