Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet a csajnak előváladéktól...

Lehet a csajnak előváladéktól gyereke?

Figyelt kérdés
Orális szexeltem egy ismerősömmel,és amikor engem elégitett ki,rá folyt egy kis előváldék a kezére,és amikor elélveztem,véletlenül hozzáért a nunijához a kezével...igy lehet gyerek?

2012. aug. 2. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
elég kevés rá az esély
2012. aug. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kicsi a valószínűsége, de néha vannak csodák...
2012. aug. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Elég kicsi rá az esély...az elő váladékban is van sperma!!! ezt mindenki tudja... tehát nagyon szerencsétlen esetben igen lehet. Ha csak simán orálisan játszotok abból sose lesz gyerek, de punci közelébe sose vigyél sehogy sem semmilyen formába olyan dolgot (se a kezed se egy vibrátort vagy valami mást) amin akár előváladék akár sperma lenne mert annak gyerek lehet a vége.
2012. aug. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!