Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 16 éves vagyok és van egy 14...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok és van egy 14 éves lány aki tetszik de szerintem én nem jövök be neki, vagy csak egyszerűn félénk lehet? Ti hogy derítenétek ki, azaz mit tennétek ami egyértelműen választ adna arra hogy bejössz-e az adott csajnak.

Figyelt kérdés

És most ne azt írjátok hogy "menjek oda hozzá, beszéljek vele"...stb :)

nagyjából ismerjük egymást de nem "beszélő viszonyban"

Előre is kösz!


2012. ápr. 6. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Idézlek: "Ti hogy derítenétek ki, azaz mit tennétek, ami egyértelműen választ adna arra, hogy bejössz-e az adott csajnak?"

"És most ne azt írjátok hogy "menjek oda hozzá, beszéljek vele"..." -Én ezt akartam írni. Én ezt tenném.

Esetleg.... ááá! de most hogy mondjam,hogy flörtölj egy kislánnyal...?!

Amúgy nekem nem tiszta,hogy hogy lehet ismerni egymást nem beszélő viszonyban?

2012. ápr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg igenis csináld azt és legyél határozott!ezt szeretjük!:)

14/L

2012. ápr. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Max úgy, hogy megkéred egyik lány ismerősödet aki csajjal jóban van hogy kérdezze meg tőle, hogy: Te figyelj mit szólsz (és itt jön a neved) tetszik neked?
2012. ápr. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A lányok igenis szóból értenek, ha csak szemezel vele vagy megbámulod akkor lehet hogy zavarba jön. Jól jöhet a barátnős tipp és lehet mondjuk egy közösséghez is csatlakozni, ahová a lány jár. Esetleg négyesben te a haveroddal meg ő barátnőstől valami sétálós fagyizós, kutyasétátatós Te tudod miféle programra elmenni. Akkor ha jól figyelsz megérzed mit gondol, vagy legalább eléred hogy gondolkodni kezdjen. Ez a terep a lányoknak is nagyon rázós, ne add fel ha nem ugrik mindjárt a nyakadba. Sokszor a lassan kezdett kapcsolatok tartanak tovább.
2012. máj. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
45%
14 évesen még a szóbol se értenek :D
2012. máj. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 lala98 válasza:
A lányok szeretik a határozottságot,menj oda hozzá. :)
2012. jún. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
14 éves lány vagyok és baromira parázok, hogy nem jövök be a kiszemeltemnek, aki 16 éves. Legyél határozott, de ne túl nyomulós! És ha a lány kicsit megijed a hirtelen határozottságtól (pl. elhívod valahová, de nemet mond, mert még nem ismer annyira), akkor ne add fel! Légy kitartó és kedves! Ezt nagyon szeretjük! 14/L
2012. jún. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Hazardteam ***** válasza:

"14 évesen még a szóbol se értenek :D" - Még később se:)

Én a helyében mennék sportolni, gyúrni, strandra, meg a haverokkal nyomulnék és pár év múlva visszatérnék a témára. De NEM 14 éves gyereklányokkal. Még a kérdező is gyerek. A szerelem nem gyerekeknek való, túl sok a sérülés és még azt sem tudják miva'?!

2012. júl. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!