Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mit éreztetek babásan? A...

Ti mit éreztetek babásan? A ciklusom 22. napján vagyok (28 napos amúgy) és furcsa érzéseim vannak. Pár napja néha spontán "húz" a derekam aztán kb egy óra után elmúlik.

Figyelt kérdés
A másik, hogy párszor enyhén megszédültem az utóbbi napokban, és a szexet sem igazán kívánom...sőt..:S Az étvágyam ellenben elég nagy lett. Szerintetek ez babás jel vagy csak valami hormon dolog? Nem voltam még állapotos, ezért érdekelne a véleményetek. Ráadásul pms tüneteim is max egy nappal a menzesz előtt szoktak lenni.

2012. aug. 2. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne keress tüneteket.Épp bebeszélheted vagy lehet a frontok miatt.A baba miatt semmiképp,mivel kb most kezd el beágyazódni(még kb egy hete volt peteérésed),így nincs ami tünetet okozzon.

A tüneteket a növekvő terheshormon okozza.Nekem ez pl a 7. héten jött elő.

Annyi tünetem volt először hogy fájt a cicim és kevesebb volt a folyásom sokkal mint az megszokott.

Persze ez nem azt jelenti hogy neked hamarabb nem lehet tüneted,de most még biztosan nem a baba.

Szurkolok hogy baba legyen.

2012. aug. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Peteérés után rögtön pár nappal furán éreztem a méhemet,mintha tele lenne vízzel, úgy feszült, utána két héttel volt egy többnapos migrénes fejfájásom amit betudtam a frontoknak, menzesz ideje előtt egy hétig volt a meg fog jönni érzés, a klasszikus tünetek, émelygés, mellfeszülés az um+5.héttől jöttek, de ekkor már tudtam hogy miért. Amikor együtt voltunk, utána csak azt éreztem h zajlanak odabent a folyamatok, bár én a peteérésemet is nagyon erősen éreztem, minden ilyen belső dologra nagyon érzékenyen reagál a szervezetem.
2012. aug. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat. Én is csak azért kérdezősködöm, mert ilyen tüneteket még sosem észleltem magamon. Nem terveztük még a babát, de ha jön akkor természetesen örülni fogok neki.:) A hasi teltség érzés nálam is megvan, de csak annyi, hogy amúgy teljesen lapos szokott lenni a hasam felkeléskor, mostanában reggel is kicsit puffadtabbnak érzem magam. Tesztet persze még nem akarok csinálni, mert gondolom még nem sok értelme lenne.
2012. aug. 2. 21:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én peteérés után 9 nappal éreztem erős görcsöt a hasamba, rá két napra pozit teszteltem. Elötte nap gyomorégésem volt ami nekem soha nem szokott lenni.

5 hetes babás vagyok, azóta a mellfájdalmon kívül semmi tünetem.

Tüneted még nem nagyon lehet, 8.dpon épp hogy elkezd beágyazódni. Várj pár napot aztán tesztelj ha gondolod.

Amúgy miután abbahagytam a gyógyszert hírtelen feleszmélt a testem, elötte soha azóta mindig fájt a mellem mensi elött, elötte semmi peteérés, hasszurka, hasgörcs nem volt, gyógyszer abbahagyása után ezek mind voltak és sokat émelyegtem is. Amúgy peteérés után általában kevésbé kívánják a nők a szexet.

2012. aug. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!