Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Történt már mással is? Tegnap...

Történt már mással is? Tegnap múlt el, de lehet hogy babás állapotos vagyok?

Figyelt kérdés
A mensesem előtt többször volt émelygésem,kicsi hányinger szédülés,melynek hatására vettem tesztet,ami akkor halovány + volt,legalább is a Clear Blue és Medi lab,de a gabriel-.Majd 1 nap késéssel megjött,nem voltak benne darabok egyáltalán,s többségében nagyon sötétbarna volt. Tegnap reggel bizti kedvéért teszteltem Clear B-val ami nagyon halovány+ volt,majd du-án még1et csináltam,ami 10 percen belűl nagyon halovány+ volt,majd rá sem néztem.Ma reggel kiakartam dobni a 2 tesztet és a du-i tesztemen határozott + van.Nem tudom mennyi idő múlva válhatott ennyire egyértelművé,de akkor a reggeli tesztemnek is erősődnie kellett volna ennyi idő múlva,de ugyanolyan haloványka mint amilyen volt.Remélem érthető voltam.Kérlek válaszoljatok.Köszönöm!
2009. júl. 19. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Tesztelj később, de reggeli vizeletből. Bocsi, hogy ezt írom, de az áll a dobozon, 10 percen belül mutat jó eredményt. Miért kell akkor nézegetni később a tesztet? Nem értem az ilyen nőket. Akkor már tuti nem jó eredmény a pozitív. Szerintem kicsi az esélye a menzi miatt. (sajna lehet vetélés is). Remélem nem és sikerült a baba. Tesztelj mindenképpen holnap is reggel, első vizeletből. De ne nézegesd később az eredményt, mert oltári hülyeség. Ha most is pozitív készülj a dokihoz majd :) Drukkolok.
2009. júl. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Bár én még nem sokat tudok erről de az 100% hogy ateszten az van rajta, hogy 10 perc után ne értékeld az eredményt mert a leghatározottabb negativnál is megjelenhet halványan a 2. csik.
2009. júl. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is csatlakozom az elöttem szólokhoz. Bizony az időntúli az nem pozitiv. A másik, hogy a aötétbarna mensi az lehet cisztától is. Nekem ebben a hónapban éppen ez történt. :(
2009. júl. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!