Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Én is beleesek abba a hibába,...

Én is beleesek abba a hibába, hogy csak bebeszélek magamnak dolgokat?

Figyelt kérdés

3-án jött meg legutóbb, de én már 9-e környékén elkezdtem érezni, hogy fáj a derekam, mindjárt megjön érzésem van, arra gondoltam, hogy nagyon korai pé. A derékfájás azóta is tart és időnként a mindjárt megjön érzés is. kb. 3 napja enyhe émelygést érzek, és fáj a hasam, fel vagyok puffadva, enyhe székrekedésem is van. Tegnap óta nyillaló jellegű fájdalmat szoktam érezni a petefészkemnél és a méhemnél, ma reggel arra ébredtem, hogy nagyon fáj a méhem, ez eltartott kb. fél órát vagy egy órát.


A mellem nem fáj egyáltalán. Annak feltétlenül kellene?


Ezt a meleg csinálja vagy az agyam? Vagy esetleg tényleg terhes lehetek? Valaki térítsen már észhez, hogy ne viselkedjek hülyén és ne gondoljak be magamnak lehetetlen dolgokat vagy írjatok légyszíves hasonló tapasztalatokat, ami terhességgel végződött! Köszönöm!


2009. júl. 19. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt az agyad csinálja. Sőt, annyira bele tudod élni magad, hogy ha most azt mondanánk neked, hogy a mellednek is fájni kell ahhoz, hogy terhes legyél, akkor holnapra már az is ott lenne a tünetek listáján. Tudom miről beszélek, én még hánytam is reggelente, annyira beleéltem magam. Aztán mégse volt baba. Akkor lettem terhes, mikor végre meg tudtam értetni magammal, hogy 1-2 hónapon, esetleg éven nem múlik semmi. (21 voltam ekkor, szóval volt időm még bőven)
2009. júl. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem megemlíteni, hogy kb. 3 napja szokatlan krémes folyásom is van. Nem ilyen állagú és színű szokott nekem lenni alapesetben. Mert ez most fehér, és nem folyékony, inkább meg van picit dermedve, van amikor kevés, van amikor kicsit több, hogy még azt is érzem, amikor folyik. Nekem máskor inkább enyhén sárgás színű, nem ilyen fehér.
2009. júl. 19. 15:33
 3/5 A kérdező kommentje:
De nem fáj a mellem. Éppen ezt írtam. Tudom, hogy nagyon kellene fájnia, legalábbis az esetek többségében, de nekem sohasem fáj, még mensi előtt sem. Olyankor csak egy nagyon picit megduzzad. Most sem fáj, tehát ezt nem tudja az agyam bebeszélni, pedig figyelem és jó lenne, ha fájna, de nem.
2009. júl. 19. 15:35
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem nagyobb az esélye, hogy csak bebeszéled magadnak... többen vagyunk, akik mindenféle "tüneteket" érzünk, akár annak ellenére, hogy mensi is volt és a teszt is negatív... ez nem baj, csak tudni kell helyén kezelni. nekem pl. olyan erős "tüneteim" voltak az előző ciklusban (derék és hasfájás), hogy a háziorvosom, aki mellesleg az anyukám és soha semmit nem beszélt be még magának :), közölte, hogy ez neki is gyanús (pedig én éppen addigra kezdtem nem foglalkozni ezekkel a "tünetekkel"). persze nem volt semmi... pontosabban nekem normál esetben is ilyen a ciklusom, csak mivel gyógyszert szedtem egy kicsit még a visszarendeződés okozza a "tüneteket".

mindenkinek kívánok mielőbbi babásodást, és sok-sok kitartást!

2009. júl. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen én is így voltam hónapokon át.Én is gyógyszert szedtem, idő kellett hogy rendeződjön utána.Nekem pl sosem fájt a mellem.Most pedig kb fél év gyógyszermentes hónap után majd le szakadnak a melleim akkor amikor meg akar jönni...de az utolsó hónapban nekem is nagyon fájt a méhemnél, 3 napra ra lázas lettem ez a megjövés előtt volt 1-2 nappal.Orvoshoz mentem és kiderült hogy méhen kívüli a baba.Menj orvoshoz szerintem.Nekem is nagyon fájt a hasam és nem megjövősen.Nem akarlak megijeszteni de ha továbbra is nagyon fáj a hasad menj orvoshoz.Sokan azt mondják nem kell menni csak 6-7 hetese.Rendben is van mert akkor van szívhangja, de nekem már 4 hetes körül voltam mikor ezt megállapították.Azt mondták meg is halhattam volna mert már be volt vérezve.
2009. júl. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!