Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi van velem? Bebeszélek...

Mi van velem? Bebeszélek magamnak dolgokat h hazudik nekem mindenki meg utál mindenki stb

Figyelt kérdés
megakarok halni de azt meg nem merem meg bebeszéltem magamnak h mindenki azt akarja nincs sok barátom..de ők azt mondják h ritka jó barát vagyok de én ezt nemtudom elhinni bebeszélek magamnak mindent..:S
2011. szept. 3. 16:48
1 2
 1/14 Gabriel99 válasza:
kicsit fejtsd ki bővebben
2011. szept. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem lehet könnyű most neked.

Vigyázz magadra.... köztünk a helyed.

2011. szept. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nem könnyű de még szarabb h néha meg tök normálisnak érzem magam meg úgy érzem minden oké és mikor rámjön ez akkor sztam hülyeségeket csinálni..:/ és kevés barátom van de ők tényleg azt mondják h ritka jó barát vagyok meg h mindenki számithat rám stb..csak én ezt nem így érzem meg úgy érzem mindenki utál és hazudik nekem meg h azt akarja h meghaljak már meggyőztek h ez hülyeség és bebeszélem magamnak ezeket de egyszerűen rámjönnek ilyen rohamok vagy nemtudom..és olyankor hülyeséget csinálok:/ egyszer megprobáltam kinyirni magam nem sokon mult h nem sikerült..:S
2011. szept. 3. 18:23
 4/14 anonim ***** válasza:
én is hasonlóan vagyok, bár én nem ilyen téren, de én is sajnos nagyon könnyen be tudok magamnak beszélni dolgokat, vagy belelovalni magam dolgokba, amikbe nem kéne..nekem csak az segít ha bebozonyosodik a dolgok ellenkezője, pozitív oldala.
2011. szept. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nekem is ...csak nem igen történik ugy :/ és mondják mér vagyok depis mer semmi bajom meg semmi nem történik de életemse nagyon van nem nagyon értem meg nem is tudom mi lesz..megprobáltam kinyirni magam de arra rájöttem h lehet hülyeség lenne de nemtudom..:S
2011. szept. 3. 21:23
 6/14 anonim ***** válasza:
hát nyugi nekemsem történik minden úgy ahogy azt várnám..meg szeritem senkinek se..gondolj a jövőre hogy az majd biztos jobb lesz. előző vagyok.
2011. szept. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
más is ezt mondja h bizzak a jövőbe meg h jobb lesz meg ne legyek negatív csak az a baj én már semmi jót nem látok a jövőbe meg nagyon negatív vagyok..:/ egyszer úgy lesz kinyirom magam ezelőtt se sokon mult..:S
2011. szept. 3. 21:51
 8/14 anonim ***** válasza:
de miért? amíg nincs semmi gond addig nem lenne szabad még eszedbe jutnia se ilyennek. vagy van valami csak nem írtad le?
2011. szept. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
már mind1 döntöttem össze szedem magam és kinyirom magam más esélyem nekem nem maradt.
2011. szept. 4. 12:36
 10/14 Gabriel99 válasza:
vmi szomatikus bibi lehet sztem. de lehet ellene tenni.
2011. szept. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!