Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most volt az első, hogy...

Natuska kérdése:

Most volt az első, hogy lefeküdtem egy fiúval. És ha vki szũz és kap 3 nagy löketet és utána a srác kiveszi és akkor jön ki neki, a csaj ugye nem lehet terhes? A fiúnak nem én vagyok az első és azt mondta, h nincs semmi baj.

Figyelt kérdés
2012. aug. 6. 14:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen kérdések hallatán mondom én, hogy nem számítástechnikát kell a mai fiataloknak tanítani, mert azt úgyis megtanulják maguktól, hanem a szexuális felvilágosításról kellen többet beszelni!

A kérdésedre csak az előttem válaszolókat tudom ismételni: igen, lehetsz terhes, hiszen valóban, az előváladékban is lehetnek/vannak spermiumok. De szerintem ezt még egy sima bioszórán is tanították...

2012. aug. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, igen igazad van kedves utolsó válaszoló biológia órán is tanították "az én időmben" 7. osztályos korunkban, de már 6-ban az osztályfőnök is tartott o.fő óra keretében felvilágosítást. Natuska nektek ilyen nem volt? Remélem azért 6-on már túl vagy. Amúgy mi a túrót tanultok ha ilyen kérdést teszel fel? Vagy még rosszabbat kérdezek édesanyád nem beszélgetett el veled erről? Ha gondolod privátban szívesen válaszolok az esetleg felmerülő kérdéseidre, mert borzasztó belegondolni, hogy senki sem segít neked (a kérdés alapján) a VÁLASZOLÓKON kívül. Kis OFF és ne haragudjatok meg érte: szívből remélem és keményen küzdeni fogok azért, hogy a lányomnak és a fiamnak ne kelljen soha senkinek ilyen kérdést feltennie.
2012. aug. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
#11 vagyok: ezzel én is így vagyok. Egyébként már meg sem merem kérdezni a Natuskát, hogy hány éves...
2012. aug. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem bírta sokáig a srác...

De most te lefeküdtél valakivel akkor melyik csaj kapott 3 löketet?

2012. aug. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Jó lehetett az első alkalom, mindenki 3 löketről álmodik...megérte?
2012. aug. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Középiskolában tanítok,de nem ismerek olyan 14 év feletti gyereket,aki ennyire sötét a témában! Tehát három lehetőség van:

1. nem vagy még középiskolai korosztály,akkor meg a löket igazán várhat pár évet.

2. nagyon tájékozatlan vagy és örülök,hogy nem vagyok az ofőd (anyukád meg pláne)

3. baromira unatkozol,akkor pedig hívd fel valamelyik értelmesebb osztálytársadat,aki lediktálja a kötelező olvasmányok listáját. Azzal együtt vonulj a könyvtárba,és OLVASS!!!!

2012. aug. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ez kamu kérdés, mert ha naiv kisliba lenne, már régen reagált volna...ez a kérdés simán kikerül a Kommentvitézre, és egyéb facebookos baromságokra..:) Remélem jól szórakozol kérdező..:)
2012. aug. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Butuska Natuska!
2012. aug. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!