Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az egyik barátnőm fél, hogy...

Az egyik barátnőm fél, hogy terhes.2egnap volt nőgyógyásznál rákszűrésen, de nem kérdezett rá a dokitól. A doki észrevenné a 2-3hónapos terhességet ha felhelyezi a kacsát és utána az ujjával is megvizsgálta?

Figyelt kérdés
2012. jún. 12. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
igen
2012. jún. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy észreveszi nekem a 4 héten már vizsgálattal megtudta állapítani a terhességet úgy hogy szerintem ha nem szolt a doki akkor biztos nem terhes főleg ha már 2-3 hónapos terhességről van szó
2012. jún. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen
2012. jún. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
5 hetesen mentem vizsgálatra és érezte hogy terhes vagyok, azt mondta meg van puhulva a méhszáj, úgy hogy igen éreznie kellett volna, de a barátnőd nem tudja hogy terhes-e vagy nem? Pár száz Ft-ért lehet venni tesztet ami kimutatja, miért kell ezzel hónapokat várni? Ha gyanakszik rá, menstuáció is elmaradt hónapok óta,akkor eléggé terhes gyanús.
2012. jún. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem került szóba az utolsó rendes menstruáció? mert esetleg az is jelent valamit, ha azt mondja ,hogy 3 hónapja....nem értem miért nem kérdez rá, ha nem jött meg neki és nem terhe, az baj,ha meg megjött, akkor nem valószínű, hogy emiatt aggódna.Minden esetre tuti észreveszi a doki.
2012. jún. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Terhes lett a csaj?
nov. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6os 11 eves a kérdés xD
nov. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!