Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy terhes vagyok?

Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Késik már 4 napja. Tegnap este, azt hitte párom, hogy lázas vagyok, olyan forró voltam és vagyok most is. Reggel óta úgy érzem magam, mint aki ittas. Szédülök,remeg minden tagom, pici hányinger rámtör néha, és most nem a petefészkeimet érzem görcsölni, hanem a méhem szúr és mintha kő lenne néha. Nagyon rosszul érzem magam. Ha terhes lennék, akkor is lennének ezek az ideghullámaim, mint most? Néha rámtör az ideg, utána pedig sírhatnékom van, ha mindez elmúlik, akkor olyan nyugalom száll rám, hogy úgy érzem leragadnak a szemeim. Holnap reggel akarok tesztet csinálni, de addig is kiváncsi lennék a tapasztalatokra. Nem tervezett baba lenne, szóval nem képzelek be tüneteket, mielőtt még valaki nekem támadna. Ja, és tegnap reggel szeretkezés után kicsit alvadt véres volt párom farka, azt hittem megjött,de azóta se semmi...

Előre is köszi a segítséget!


2009. júl. 20. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
ha van otthon teszted megcsinálhatod.nekem elmaradt napon volt nagyon erős pozitiv du-án.És ha már hányingered stb tüneteid vannak akkor elegendő HCG van a vizeletedben.Várom az eredményt és drukkolok:-)))
2009. júl. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ma délután, munka után akarok tesztet venni, de inkább reggel csinálom majd meg, úgy a biztosabb. Köszi a választ!

Most kérdezte az egyik kolléganőm, hogy jól érzem magam, mert olyan sápadt vagyok...

2009. júl. 20. 10:31
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Itt nem támad senki,kicsit fogalmazhatnál nőiesen is....Nem értem az ilyen embert komolyan.Minek irogatsz ide?Milyen segítséget vársz?Az vagy,vagy nem?Előbb a teszt...Ha itt olvasgattál már akkor rájössz hogy nem vagyunk egyformák mindenkinek más a tünete.Ja és ha nem tervezett a gyerek miért nem vigyáztatok?
2009. júl. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Igazából a késés az jó jel a babára. A tünetek alapján ismét gondolhatsz babára! A méhed körüli szurkálást a beágyazódás miatt érezheted max. A párod pénisze vagy azért volt véres, mert meg fog jönni vagy nem tudom. Reggeli vizeletből csináld meg a tesztet, ha negatív, irány az orvos!


Sok szerencsét! :)

2009. júl. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!