Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mit tud az abortusztablettá...

Ki mit tud az abortusztablettáról? Magyarországon engedélyezték?

Figyelt kérdés
csak olyan válaszokat kérek akik tudnak is valamit róla.

2012. júl. 21. 11:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nincs engedélyezve. [link]
2012. júl. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
azért vagyok gondban mer egyik oldalon azt irják h engedélyezve van a másikon meg hogy nincs.
2012. júl. 21. 11:29
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Ezt a kérdést én is feltettem 1 hónapja de mindenki azt írta rá hogy nem alkalmazták. Pedig azt olvastam hogy a tabletta nincs olyan megterhelő a női szervezet számára mint az abortusz. Azt még hozzá teszem hogy a tabletta halálos is lehet az kismama számára. Többen haltak már meg a tabletától de kevesebb az esélye a medőségnek.
2012. júl. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem használják, csak törzskönyvezték.
2012. júl. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%

Egyik ismerosom, kulfoldrol intezte el maganak, hozatott.

Nagy fajdalmak kozt beindult a vetelese.

Itthon nincs engedelyezve.

2012. júl. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azt olvastam, hogy engedélyezték, máshol pedig, hogy visszavonták.meg hogy fájdalmas,de szerintem az a legjobb megoldás. a többitől nagyon félek. akinek volt mostanában abortusza az írjon már.köszi
2012. júl. 21. 13:00
 7/12 anonim ***** válasza:
3-as, szerinted ez megéri? Nem leszel meddő de belehalhatsz... Én mondjuk az abortusz egyik formáját se alkalmaznám, de akkor már inkább az orvosok által végzett abortusz mint egy olyan tabletta amit nem is engedélyeznek itthon
2012. júl. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

3-as vagyok! Én nem mondtam hogy megéri. Én amikor 1hónapja rákérdeztem akkor csupán kíváncsiságból mert még nem halottam róla.

8hkm

2012. júl. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy szerinted ez a legjobb megoldás, de sok hazai nőgyógyász szerint nem. Fájdalmas, RENDKÍVÜL fájdalmas, igen szűk időkeretben alkalmazható, és kockázatos.


De tárgytalan is, itthon nem alkalmazzák, hozzánk legközelebb Ausztriában használható.

2012. júl. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Magyarországon az abortusz-tabletta illegális, Ausztriában alkalmazzák az utolsó menstruáció első napjától számított 9. hétig.
2012. júl. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!