Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed után terhesség?

Missed után terhesség?

Figyelt kérdés
május elején volt 1 missed ab om( 10.hét).6 hétre rá megjött.vagyis 06 21-én.használni akartam a termékenységi kalkulátort de nem tudom mit írjak be a ciklus hosszának?mivel a műtét előtt utoljára februárban volt meg.ha 28 napot számolok akkor már meg kellett volna jönnie tegnap.lehet h sikerült a baba?kicsit feszül a mellem.ennyi tünetem van.köszönöm ha írtok
2009. júl. 20. 14:37
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
ja még annyit h 3napja csináltam tesztet negatív lett.de utána rájöttem h túl korai volt mert a papíron azt írja h az elmaradt mensi után 1 nappal...(one minute teszt)
2009. júl. 20. 14:43
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem március elején volt missed ab-om. Előtte teljesen szabályos 28 napos ciklusaim voltak. A műtét után nekem is elég sokat késett, és azóta 34 naposak lettek a ciklusaim. Eléggé kitolódott, és nem is úgy néz ki, mint ami vissza akar állni a 28 naposra. A múlt hónapban én is szinte biztosra vettem, hogy sikerült a baba, pé-től kezdve feszültek a melleim, szurkált néha a hasam. Pont úgy, mint az előző terhességnél. De aztán mégis ugyanúgy a 34. nap után megjött:( De neked szorítok, hátha szerencsésebb vagy!!!
2009. júl. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
hát sajnállak.nem nyugtattál meg.megyek veszek 1 tesztet...
2009. júl. 20. 14:52
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem veteles utan nagyon felborult a ciklusom a 29 napos ciklusaimbol lett 32-34 sot 36 napos is. Mindig remenykedtem. :( Fel evre ra sikerult a baba. Persze ez nem jelenti azt, hogy nallad nincs ott a baba. Szerintem varj par napot meg es probald meg ismet a tesztelest. Szivbol kivanom, hogy baba legyen!
2009. júl. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Üdv!

Nekem is május elején volt.(9 hetes voltam).5 hétre rá megjött.Nekem 3 ciklust tanácsoltak,utánna lehet próbálkozni!Már 2 mensin túl vagyok.Szerintem a kalkulátorhoz 2 mensi kell,mert a második már ciklus szerű,és így könnyebb kiszámolni!

Egyébkén lehet baba simán,azt mondják hamarabb teherbe lehet esni ilyenkor!

Azért szorítok!

2009. júl. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
húú most nagyon megörültem az üzenetednek.remélem h sikerült.írni fogok az eredményről.köszi a biztatást,viszont kivánom.sok sikert
2009. júl. 20. 18:23
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

17:16-os vagyok!

Várom majd a fejleményeket!:)

2009. júl. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
ma megcsináltam negatívat mutatott,de még mindig nem jött meg.nem tudom mi van.lehet h majd a napokban fog megjönni?
2009. júl. 22. 07:42
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges,hogy megjön!Nekem 5 hétre jött meg először,aztán meg 31 napra!Kíváncsi vagyok harmadjára hány napra jelentkezik!

Még szerintem idő kell,hogy beálljon a ciklus.

2009. júl. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
szia képzeld el hogy még mindig nem jött meg,tünetem nincs,de most vizsgáltam a méhszájamat és elég zárt.nem érem el.veszek 1 lilli tesztet mert abba 2 van éstesztelek ma ha - lesz és nem jön meg tesztelek hétvégén.szorítsatok.majd írok
2009. júl. 27. 08:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!