Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed után terhesség?

Missed után terhesség?

Figyelt kérdés
május elején volt 1 missed ab om( 10.hét).6 hétre rá megjött.vagyis 06 21-én.használni akartam a termékenységi kalkulátort de nem tudom mit írjak be a ciklus hosszának?mivel a műtét előtt utoljára februárban volt meg.ha 28 napot számolok akkor már meg kellett volna jönnie tegnap.lehet h sikerült a baba?kicsit feszül a mellem.ennyi tünetem van.köszönöm ha írtok
2009. júl. 20. 14:37
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy miss. ab.-om, de nekem azt mondta a doki hogy legalább 3 hónapig nem eshetek teherbe! Neked ezt nem mondták? Én kivártam, sőt ki is vizsgáltattam magam mielőtt újból velevágtunk volna, és kiderült hogy volt egy durva bakteriális fertőzésem, és szinte 100% hogy ezért halt el a baba! Miután ezt kikezeltettem és lett egy negatív eredményem csak utána próbálkoztunk, addigra a ciklusom is beállt, és 4 hónappal a tragédia után elsőre teherbe is estem! Most 13 hónapos a kislányom, és minden OK! Ha most nem vagy terhes inkább te is zongorázd végig ezeket, nehogy megint baj legyen! Sok sikert :)!
2009. júl. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szorítok neked nagyon, hogy mihamarabb babád legyen! Nekem még 2007. októberében volt missed ab-om, 4 hétre rá megjött. Pont a 6 hetes kontroll után próbálkoztunk, ami december 1. körül volt (+/- 1-2 nap) és terhes is lettem. Utána hetente csináltam egy tesztet (Gravi-HCG) és karácsony előtt néhány nappal lett pozitív! Még az is nagyon-nagyon halvány volt, a párom szerint túlságosan is és mondta, hogy ne nagyon éljem bele még magam, de én nagyon boldog voltam, már 11 hós lesz a kisfiunk!


Szívből kívánom, hogy neked is babád legyen!

2009. júl. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nekem 2007.Szept-ben volt egy teljes lefolyású vetélésem, akkor 7.hetes voltam.Nem kellett művi befelyezés, mert teljesen kitisztultam.Akkor a dokim 2 hónapot mondott, az újra próbálkozásig.A vetélés után 4 hétre jött meg az első mensim.A következő hónapban össze is jött a kisfiam, aki most 11 hós.

Remélem,hogy baba lesz a dologban, de azért ne élbele magad,mert ha mégse akkor ne essen olyan rosszul a csalódás.

Szurkolok! :)

2009. júl. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a jó kívánságokat és a sok biztatást.még mindig semmi vér.már 37 napja....jövő hétig várok és majd kiderül hogy mi van.ha akarjátok majd megírom hogy mi lett.
2009. júl. 28. 10:42
 15/30 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen h tartottátok bennem a lelket.ma voltam dokinál és azt mondta h több mint valószínű h korai terhességem van.huhúúúú úgy örültem.remélem nem érezte férre.bár szerintem ezt nem lehet eltéveszteni nem?csak azért mert a teszt nega volt a hét végén még....na de nem idegeskedek hanem inkább örülök.és köszönöm még 1x
2009. júl. 30. 11:08
 16/30 anonim ***** válasza:
Szia! Első válaszoló vagyok. Nagyon örülök, hogy jól alakulnak a dolgok! Sok sikert továbbra is!!!
2009. júl. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen viszont is .jövő hónapban neked is meglesz szerintem....de majd írsz hogy mi van.sok szerencsét.puszi
2009. júl. 31. 11:54
 18/30 anonim ***** válasza:
Köszönöm! Aranyos vagy!!! Remélem úgy lesz, ahogy írtad:)
2009. júl. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

KEdves kérdező,mi lett veled?

Remélem megmaradt a baba és már kitudja hány hetes vagy :)

UGYE?

2009. nov. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Igen,hogy vagy?

Mi lett veled?

Már én is írtam ide!

2009. nov. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!