Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak beültetéssel lehet...

Csak beültetéssel lehet gyerekem. Hogyan zajlik az egész, mi a procedúrája?

Figyelt kérdés
Két hete műtöttek méhen kívüli terhességgel. Most szabadságon van a dokim, ha vissza jött, akkor tudunk beszélni a részletekről. Örülnék, ha megosztanátok tapasztalataitokat. Hogyan veszik ki a petesejtet, hogyan ültetik be, milyen gyógyszerek kellenek és miért?
2012. aug. 8. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
2012. aug. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a linket. Részben hasznos, mert a menetét végül is megtudtam, de azért azt is szeretném tudni, hogy jár -e fájdalommal? Nem tudom, hogy a petesejt kivételénél érdemes-e altatást kérni? Ahogy kivettem a cikkből, az az ami inkább megterhelőbb, a beültetés már szinte észrevétlen. Ha fáj, az sem fog eltántorítani, csak szeretnék felkészülni rá.
2012. aug. 8. 17:09
 3/3 Manka68 ***** válasza:

Általában altatásban csinálják, de ha valaki nagyon nem szeretné az altatást, akkor helyi érzéstelenítésben. De én altatáspárti vagyok, éppen csak annyira altatnak, ameddig a leszívás tart (kb 20 perc), utána felébresztenek, és még egy óra heverészés és infúzió. Ha esetleg valakinek van fájdalma, adnak fájdalomcsillapítót, ez nem az inkvizíció. :-)

Aznap feküdni kell otthon is, de nem fáj.

Legalábbis a Kaáliban így megy. :-)

2012. aug. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!