Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elkezdtük a baba-projectet de...

Elkezdtük a baba-projectet de egész hónapban 2 naponta lehetünk együtt vagy csak az ovu környékén érdemes együtt lenni?

Figyelt kérdés

2012. aug. 3. 16:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem amikor jólesik. Volt már vmi gondotok, hogy ennyire tervbe kell venni?
2012. aug. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Csak képben szeretnénk lenni.Mert mindenki csak úgy írja hogy az ovu előtt és után 1 héttel 2 naponta legyen együtt a pár. De én is amellett vagyok hogy amikor jólesik.
2012. aug. 3. 17:09
 3/14 anonim ***** válasza:
Amennyit jólesik és figyeljetek oda h ovu környékén IS:)
2012. aug. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem kell időzíteni,akkor legyetek együtt amikor jól esik.Főleg még az elején.

Mi se foglalkoztunk sose az ovuval.Rendszertelen ciklussal 5. hónapban sikerült a babánk.

8 hetes kismama :)

2012. aug. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem az időpont, hanem a póz segített. Legyen az is változatos, vagy egy idő után váltsatok.
2012. aug. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Amikor jól esik akkor legyetek együtt,de azt mondják,hogy az ovu előtt 1 nappal,az ovu napján,és az ovu utni napon kell a ,,legjobban,, együtt lenni,mert akkor a legnagyobb az esélye a teherbe esésnek!!Én is a párommal épp a babán dolgozunk,eddig 2 sikertelen hónapon vagyunk túl :( Remélem ez a hónap már meghozza a sikert!!Sok sikert nektek hozzá!!
2012. aug. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi csajok a választ megpróbálom akkor változatosan és görcsölés nélkül. Kedves utolsó szorítok neked mihamarabb babád legyen:) ( hetes kismama gratula:)
2012. aug. 3. 20:25
 8/14 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen,nagyon aranyos vagy :) Én is drukkolok neked!! :)
2012. aug. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igazabol en azt vallom,h nem szabad ragorcsolni,meg "terv" szerint haladni. Amikor jol esik akkor szeretkezzetek. Nekunk masfel evig nem sikerult,mert mindig ragorcsoltem,gyertyaztam stb... Aztan mikor mar vegre sikerult letudnom magamban h majd akkor jon a babo amikor szeretne,akkor a 2.honapban teherbeestem. Es ossze vissza szeretkeztunk. Volt h mindennap 2x is (amugy ez sem jo,ha gorcsosen nezzuk) volt h 3-4 naponta. Mindenesetre sok sikert kivanok a baba projekthez :)
2012. aug. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, remélem mihamarabb sikerül nektek is:) Iparkodni fogunk:)Majd jelentkezem a fejleményekkel:)
2012. aug. 4. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!