Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mens Mentisben jó endokrinológus?

Mens Mentisben jó endokrinológus?

Figyelt kérdés
Kit ajánlotok? Dr. Tűű-höz is lehet bejelentkezni?
2012. aug. 8. 17:15
 1/9 Manka68 ***** válasza:
Én hozzá járok. Nagyon profi, segítőkész, de bejutni hozzá nagyon sokáig tarthat. :-(
2012. aug. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én is Dr. Tűűhöz járok, de Breyer Helga is nagyon jó és kedves, hozzá talán előbb kapsz időpontot.
2012. aug. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket :) Tűűhöz szerettem volna igazából, de más is jó, ha "profi". Kb. mennyi időbe telik bejutni Dr. Tűűhöz?
2012. aug. 8. 22:10
 4/9 anonim ***** válasza:
Én Rencz Rita doktornőhöz járok és még sok ismerősöm is, ő is nagyon profi. Szívből ajánlom! A cirisben is rendel, ott rövidebb a várólista. Tüű úgy tudom, nem fogad már új betegeket. A MM-ben igazából mindegyik nagyon jó orvos, Major doktornőnek kicsit furcsa a stílusa, de szakmailag ő is kiváló.
2012. aug. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi Kedves utolsó!

Rencz Rita is ezek szerint rendel a MM-ben?

Milyen a Major dr.nő stílusa? :S

2012. aug. 9. 11:21
 6/9 A kérdező kommentje:
Látom, hogy a Major dr.nő spec. területe a pajzsmirigy. Annak kivizsgálása is szükséges lenne nekem, de a cukorterheléses eredményeim kiértékelése is. Most mindegy, hogy melyik endokrinológushoz megyek akkor?
2012. aug. 9. 11:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Tüű a legjobb, de Rnecz és Breyer drnők is jók. Majorhoz nem mennék. Inzulint és néztek a terheléses cukornál ugye?
2012. aug. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen, Tűű a legjobb, sokan mondják, hozzá szerettem volna menni, de azt mondtátok, már nem fogad új betegeket + nehéz hozzá bejutni. Akkor, hogy is van ez? Lehet, vagy nem lehet menni hozzá, mert mondjuk a honlapon már nincs hozzá írva semmi sem (területe, időpontok), csak az intézmény vezetőinél találkozni vele.

Breyer-re gondoltam most, Majorhoz már nem is mennék azok alapján, amiket írtak róla.

Néztek inzulint, de csak a 0. és 120. percre írta ki a doki :S Úgy hallottam, ebből is látszik, ha baj van, de már bánom, hogy nem több pontosat csináltattam. Késő bánat…

2012. aug. 10. 10:27
 9/9 anonim ***** válasza:
hát az valóban nem az igazi. Megírod a cukor és inzulin eredményeket, meg a 3. napi hormonsorod.
2012. aug. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!