Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek volt már olyan érzésete...

Nektek volt már olyan érzésetek, hogy a Kaáli Intézetben átvernek titeket és csak le akarnak húzni?

Figyelt kérdés
Érdekes módon ahogy bejelentkeztünk a kaáliba és vizsgálni kezdték a férjem sperma eredményeit, hirtelen megjavultak. Több inszeminációt is csináltak, mint kiderült tök feleslegesen. Az utolsó inszem. után 1 héttel az ország legjobb andrológusa is megnézette az eredményeket, és azt mondta, h. ez teljesen alkalmatlan inszemre, és azt, h. 1 hét alatt nem tud ennyire leromlani a katonák száma. Kb. az ötöde lett a kaális "eredménynek".

2012. aug. 9. 15:00
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Attól tartok, ez nem csak a Káliban van :(

Ott is ez van, ahova én járok :(

Húzzák a pénzt feleslegesen :(

2012. aug. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Te hova jársz? Én a Pesti Kaáliba. Pedig már megvolt az időpontuk idén májusra lombikra, de ott jól elszúrták. Most meg azon agyalunk, hogy vajon hol nem kell 1 évet várni egy lombikra. Mi már több mint 3 éve próbálkozunk.
2012. aug. 9. 15:14
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

hat akkor mostmar en is hozzaszolok, mert eleg sok lett mostanaban a kaalis kerdes, es en sem tudom szo nelkul hagyni.

nem velem tortent hanem az egyik legkozelebbi rokonommal. 3 eve varjak a babat, hiaba. ok egy sikertelen ev elteltevel mar a kaaliban kezdtek, kezdodott a petevezetek atjarhatosagival vervetelek, spermavizsgalat stb stb. allitolag minden eredmenyuk tokeletes volt senkinek semmi baja,.ok se ertik miert nem jon a baba. csinaltak nekik nemtudom hany inszemet, es tul vannak 2 lombikon is mar. persze ezek alatt, kozott elott folyamatos ismetelt vizsgalatok, vervetelek, oooo, minden rendben, de csak nem fogan meg a baba. vegul elmentek sajat szakallra a mensmentisbe, ahol erdekes modon egybol kiderult, hogy a lanynak akkora IR-je van mint a haz. nyilvan ezert nem tudott teherbe esni.

de mondjatok mar meg nekem, hogy a jo krva eletbe sikerult egy ilyen fontos problema mellett elsiklaniuk abban a nagyhiru intezetben????? nem lattak uh-n a cisztakat?? vagy hogyhogy nem derult ki a vervetelvol?? hiszen ez az elso vizsgalat, ami az endokrinologusok alapbol kernek ha valami baj van, es nem jon a baba. Meg oszinten szolva olyan egyertelmuen sikito, kulsoleg is lathato pcos jellegi is vannak szegenynek, tenyleg ordit rola, es ilyet nem vesznek eszre 2 ev alatt??????

na soha tobbet nem mennek oda vissza, mindenesetre szerintem nem is lesz ra szukseg, most hogy vegre kezelik az IR-t szerintem vegre ossze fog jonni nekik egy kis ido mulva, legalabbis remelem.

ja es meg annyit, hogy a 2 lombik elott ugye agyonstimuztak, es elsore mindosszesen 1 azaz egy darab erett petet sikerult produkalnia, masodszorra is csak kettot. mikor masnak 8-10 vagy akar meg tobb petet is sikerul proukalnia, hat hol normalis ez igy???

ugyhogy igen, csak lehuzni akarjak az embert, nekik mindegy mi van veled, es hanyszor mesz, mert a tb ugye nekik kifizeti, meg ha vege az ot probalkozasnak akkor mindenki inkabb a zsebebe nyul ketsegbeeseseben a gyerek remenyeben, de hat igy????

es nem ez volt az elso ilyen eset amit hallottam. ugyhogy ovatosan a Kaalival!!!!

2012. aug. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Hú, ez nagyon durva.

Velem is eljátszották ezt, de szerencsém van, h. még idejében otthagytuk őket.

Az az érdekes, h. nekem viszont nézettek terheléses inzulint és cukrot, de az eredményekre azt mondták, h. tök rendben van. Most nemrég derült ki, a Szent Imrében, h. sz@rok az eredmények. És én is tele voltam kis cisztákkal, amit először is láttak.

Ez van a mi kis országunkban...

Remélem mindenki talál egy relatíve becsületes intézetet!

2012. aug. 9. 15:40
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
IR eredményed mennyi lett? TSH-d??
2012. aug. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

A Szt. Imrében kinden kutyafülét megnéztek. Nagyon lelkiismeretesek. Mindenféle pajzsmirigy eredményem jó.

A terheléses dolog már érdekesebb:

glük. 0'/60'/120' : 5,8/4,1/6,7

inzulin 19,2/45,9/69

2012. aug. 9. 15:53
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg magas az inzulin. :( Irány endokrinológus!

TSH -ra sokan azt mondják hogy jó, normál tartományba tartozik. Nekem is azt mondta a nőgyogyi, hogy nagyon jó a TSH-m, közben meg kiderült, hogy a babához túl magas. Tehát attól hogy a referenciatartományba vagy, még nem biztos hogy jó is az eredmény...:( TSH-nak 2 alatt kell lenni, de legjobb inkább ha 1-hez van közelebb

2012. aug. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Igen, mondták, h. elég rossz az inzulin. A TSH-m mindig 1,5 körül szokott lenni. A Szt. Imrébe járok endokrinológiára, és ők szerencsére nem csak azt nézik, h. a határok között vannak-e az értékek.
2012. aug. 9. 16:18
 9/36 anonim ***** válasza:
A TSH sima vérvéteből kiderül, hogy megfelelő-e a babához? Csak mert nálunk másfél éve nem jön baba és a házidokim kért teljes vérképet, ami alapján azt mondta hogy semmi gond. Vagy ide másmilyen vérkép kell?
2012. aug. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:

Persze! Nem a teljes vérképet kell kérni.

Elmész a háziorvosodhoz, és mondod hogy endokrin magánrendelésre van időpontod a baba miatt, és azt kérték, hogy friss TSH T3 T4 eredmény vigyél. Remélem partner lesz a háziorvosod, és ír beutalót vérvételre. Nálunk ez kb 10 nap. (mire megvan az eredmény)

2012. aug. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!