Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek volt már olyan érzésete...

Nektek volt már olyan érzésetek, hogy a Kaáli Intézetben átvernek titeket és csak le akarnak húzni?

Figyelt kérdés
Érdekes módon ahogy bejelentkeztünk a kaáliba és vizsgálni kezdték a férjem sperma eredményeit, hirtelen megjavultak. Több inszeminációt is csináltak, mint kiderült tök feleslegesen. Az utolsó inszem. után 1 héttel az ország legjobb andrológusa is megnézette az eredményeket, és azt mondta, h. ez teljesen alkalmatlan inszemre, és azt, h. 1 hét alatt nem tud ennyire leromlani a katonák száma. Kb. az ötöde lett a kaális "eredménynek".

2012. aug. 9. 15:00
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
Jaa értem...most megyek kivizsgálásra, akkor ott biztosan írnak külön erre beutalót. Köszi!!
2012. aug. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet lepontozást kapok, de akkor is muszáj ellenpéldát leírnom, s "védelmembe" venném a Kaálit! Először is sajnálom,hogy az általad említett intézményben csalódtál. Ám kár lenne általánosítani még a Kaáli intézmények között is. Jómagam nagyon sok lombikon vagyok túl, amelyek közül sikerült is már nem egy, és az intézmény ahova mi járunk, mindig a legkorrektebben , legmagasabb színvonalon járt el a vizsgálataink során, családias, kedves hangulatú az intézet, mindig van idő a kudarcok után "lelkizésre" is, és sosem, sosem szólt pénzről a dolog,itt tilos is a hálapénz elfogadása, de sosem éreztették velünk,hogy elvárnának bármit is. Én tényleg csak pozitív dolgokat tudok róluk említeni, akik velünk együtt küzdenek,hogy édesanyákká válhassunk! Rólam más intézményben már kézlegyintéssel lemondtak, itt nem!!!
2012. aug. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Kérünk téged, gondolom több lombikos is, hogy írd meg nektek pontosan melyik intézményben volt ez az általad leírt igazán jó légkör, és törődés.! Legalább tartsunk össze, hiszen nagyon sok mindenen megyünk át a babáért, és tudjuk hol van az a hely, ahol valóban megtesznek értünk mindent.
2012. aug. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

Nagyon nem szeretnék általánosítani, tudom, h. sok párnak a Kaáliban tudtak segíteni több év próbálkozás után. Valakinek a BMC jött be, ami sokak szerint nagyon hálapénz-éhes hely, sokak szerint soha 1 fillért se adtak és mégis minden rendben volt.

Én is nagyon kiváncs lennék arra, h. ti hova jártatok ilyen "eredményesen". Egyébként gratulálok nektek!


Én úgy tudom hogy a házidoki csak TSH-t tud nézetni, T3-t és T4-t és egyéb hormonokat csak szakorvos (belgyógyász, nődoki,...) kérhet. A TSH értéke 1 és 2 között az ideális babatervezésnél.

2012. aug. 10. 14:12
 15/36 anonim ***** válasza:
Az én háziorvosom simán úgy kéri a TSH-t, hogy kér hozzá T3-at, és T4-e is.
2012. aug. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
Pécsi Kaáli intézet, a beavatkozások nem Pécsett történnek, itt a kivizsgálások, ultrahangok stb. vannak. a Beavatkozások Kaposváron, és Tapolcán történnek. Mindhárom orvos akik a Pécsi Kaáliban vannak, mind szakmailag,mind emberileg a legmagasabb színvonalon végzik a dolgukat, lányok,én tényleg nem írhatok rosszat a Kaáliról! Tény,hogy mindenkinek más orvos "jön be", rengeteg pro-és kontravéleményt hallani, azoktól akik ezen az úton járunk, bővelkedünk ismeretekben..sajnos...de higgyétek el, tényleg azért vannak,hogy nekünk segítsenek!
2012. aug. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 tkata81 ***** válasza:

Sziasztok!

Én is leírom a tapasztalatom, hátha segítek.

Én a Tapolcai PRIbe jártam, ez is Kaáli alintézet.

Négy inszemem volt, most a 4. után vagyok a 11. hétben.

Azt tudom mondani, hogy a többi intézethez képest, amikről hallottam itt nagyon hatékonyak. mi novemberben kezdtünk járni, és június közepén lett pozitív eredményem, szóval fél év alatt megvoltak a vizsgálatok, és a 4 inszem.(ismerősöm pl lassan két éve jár Győrbe és még inszem sem volt, csak vizsgálgatják, x havonta egyszer)

És Tapolca nem fizetős, TB támogatott. azaz a vérvételen kívül más beavatkozást nem kell fizetni, csak a gyógyszereket, szurikat.

Nagyon otthonos hely, kedvesek. na jó, az orvosok (2en vannak) nem annyira beszédesek, de szerintem az fontosabb hogy hatékonyak.

Szóval én javaslom a helyet. persze biztos itt is vannak olyanok, akiknek negatív tapasztalataik vannak, én a poz közé tartozom.

Remélem segítettem kicsit, mert tudom milyen idegőrlő várni, ha nem történik semmi.

2012. aug. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 tkata81 ***** válasza:
Ja, és a legtöbb helyről azt hallottam, hogy inszem, lombik után kiadja a doki, hogy tesztelj te otthon, vagy várd meg amíg megjön. itt visszarendelnek a beavatkozás után 2 héttel és ők csinálnak tesztet, majd meg is néznek Uhon, bármi is az eredmény. szóval foglalkoznak veled a beavatkozás után is :)
2012. aug. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

sziasztok!

mi most voltunk első konzin a bp kaáliba és abszolut negativ a tapasztalat.lekezelőek.nagy lehuzás az egész.de sajnos végig kell járnunk ezt az utat ha babát szeretnénk.csakhát ki ellenőrzi őket hogy jol végzik e a munkájukat...és az ingyenes nem annyira ingyenes.mert hiába ingyenes azért még egy vizsgálat meg vérvétel és már 30e ki is ment.

2012. aug. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Én vok, aki pozitívumokat tud csak a Kaáliról felhozni, s én írtam,hogy Pécsi Kaáliról, ill.ve a beavatkozást végző helyekről, Kaposvárról, Tapolcáról csak jókat írhatok. És látjátok, egy másik válaszoló uígy csak pozitív dolgot tudott írni róluk. Mi egyébként Pécsről Tapolcára járunk, dr. Török Attila a kezelőorvos, és az intézmény többi dolgozóját is a recepcióstól a biológusig, altatósig, csak dicsérni tudom.
2012. aug. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!