Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek volt már olyan érzésete...

Nektek volt már olyan érzésetek, hogy a Kaáli Intézetben átvernek titeket és csak le akarnak húzni?

Figyelt kérdés
Érdekes módon ahogy bejelentkeztünk a kaáliba és vizsgálni kezdték a férjem sperma eredményeit, hirtelen megjavultak. Több inszeminációt is csináltak, mint kiderült tök feleslegesen. Az utolsó inszem. után 1 héttel az ország legjobb andrológusa is megnézette az eredményeket, és azt mondta, h. ez teljesen alkalmatlan inszemre, és azt, h. 1 hét alatt nem tud ennyire leromlani a katonák száma. Kb. az ötöde lett a kaális "eredménynek".

2012. aug. 9. 15:00
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Igen, ilyen gyorsan történnek a dolgok mostanában (végre 2 év kórházakba mászkálás után). Az első ultrahangra mentem, amikor a doki közölte, hogy jöhet a lombik. Hirtelen köpni-nyelni sem tudtam, még örülni is elfelejtettem.

Ha jól számolom nektek 6 hónapot kell várni. Remélem gyorsan elmegy az idő! Ti hova jártok? Mi tavaly június végén jelentkeztünk be a Kaáliba és május végére kaptunk időpontot. Nem tudom mi miatt lehetnek ezek a nagy különbségek intézetek között.

Nektek egy jó nagy kalappal februárra!

2012. okt. 4. 13:55
 32/36 A kérdező kommentje:
Végül is jó döntés volt a BMC (Dr Zeke). A néha sokat kellet várakozni, de minden pik-pak ment. Pénzt csak a sikeres beavatkozás végén szoktak adni a dokinak és a biológusnak. Végül a januári lombik sikeres volt, holnap töltöm be a 18.-dik hetet.
2013. ápr. 25. 16:43
 33/36 anonim ***** válasza:

Szia!

Hányadik lombik lett végül sikeres?Gratula a babához:)))

2013. ápr. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Mi is a bp-i Kaáliba jártunk (azoospermia miatt), ahol végül a 4. próbálkozás eredményeként született meg a baba. Tehát nekünk bejött. Most megyünk a tesóért..


DE!!!


Azonban azt mindenképp el kell mondanom, hogy az IR-t, sajnos még mindig nem veszik elég komolyan ott, a Kaáliban. Érthetetlen! A 4. lombik előtt derült ki, hogy inzulinrezisztenciám van; mert közben mi is kutakodtunk, hogy mi állhat még sikertelenség háttérben. (Mensmentisben kezelték.) Gyógyszert kaptam, betartottam az étrendet, sportoltam is, és végül összejött a babó fél évre rá, hogy endokrinológusnál voltam, és betartottam az utasításait.


Nem mondom, hogy csak emiatt jártunk végül sikerrel, mert a kaális szakembereknek sokat köszönhetünk, és azt is hozzá kell fűznöm, hogy friss bioptátumot használtak férjemtől a 4. alkalommal, és ez a minta jobb volt, mint az előző fagyasztottak.


A Kaáliban a pajzsmirigy hormonokat figyelik, meg újabban az AMH-t (Anti-Müllerian hormon.)



Ha valakit érdekel, privátban szívesen válaszolok.


Nagyon sok sikert kívánok Mindenkinek!!!

2013. szept. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:
Sajnos nekem is hozza kell szolnom. En 4 lombik kezelest csinaltam vegig a budapesti Kaaliban majd mikor ott hagytam oket,mert a doki mar nem tudta,hogy mit kezdjen velem egy masik intezetben csinaltattam hiszteroszkopiat es laparoszkopiat. Ott kiderult, hogy endometriozisom van. Ezek utan mondhstom,hogy a kaaliban egyaltalan nem erdekli oket,hogy vajon lesz-e gyerekem, nekik az a fontos,hogy kapjak meg a tb tamogatast a kezelesekert. A baratnom aki szinten ugyan ahhoz a dokihoz jart a kaaliba, o a 3. Kezeles utan hagyta ott a dokit es neki egy masik helyen hiszeroszkopia utan megtudtak, hogy mehsovenye van es eleg kicsi a mehe. Szoval most mar el lehet gondolkodno azon, hogy valoban erdekli-e a kali intezetet,hogy lesz-E GYEREKUNK. Amugy a kedves es figyelmes alapos doktor urat Sajgo Attilanak hivjak!!!!!
2013. dec. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 seres zsuzsanna válasza:
Én a Miskolci Kaáli Intézetről, vagy Dr. Molnár Imréről tudok nyilatkozni: tök hülyének nézett, egyáltalán nem javaslom, nagyot csalódtam benne.
2022. júl. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!