Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen ciklus mellett hogy...

Ilyen ciklus mellett hogy lehet kiszámolni, hogy mikor van a peteérésem?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 6 hónapban figyelem igazán a ciklusaim napját, amely így néz ki: 30, 29, 33, 31, 29, 33.
2012. aug. 9. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Pontosan nem lehet kiszámolni. Nagyjából a 15. és 19. nap között lehet.

Pontosan csak hőmérőzéssel lehet megállapítani, vagy sorozat UH-val.

2012. aug. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 36-40 naposak a ciklusaim és álltalában a 28-29-ik napon volt pém! De én az ovulációs fálydalmat figyeltem és az 5-ik hónapban most összejött a baba!
2012. aug. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan próbálkozhattok a 14. naptól! nekem is ilyen volt a ciklusom, aztán a 15. napon sexeltünk, és 3 nap múlva olyan rosszul lettem azt hittem beteg vagyok. Szerintem akkor termékenyültem meg. Az ondó jó két napig még eluszkál a petevezetékben, várja, hogy a petesejt kiszabadúljon. Én ajánlanám 2-3 naponta sexelni a 14. naptól. Mi ezt tettük, a lányom 3 éves lesz lassan. Most a 2. babára koncentrálunk és remélem sikerült, olyan izgi ez a várakozás :-) Sok sikert neked!
2012. aug. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezek nem olyan vészes eltérések szerintem. Ha gondolod regisztrálj ciklus.hu-ra és jelölgesd be ott a menzeszedet, és az alapján jelöli a termékenyebb napjaidat, nekem bevált. EGY alkalomból meglett a kisfiunk, pedig nekem sem volt napra pontos soha a ciklusom :-)
2012. aug. 10. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :-)

Igazából még csak két hónapja, hogy nem védekezünk és egyelőre próbálok nem rágörcsölni a témára, de azért nem árt ha figyelem magam! Amúgy tegnap este megjött a mensim... most 27 napra.

Szerintetek számít valamit, hogy aktívan motorozom? Rázkódás, feszítés, adrenalin... ilyenekre gondolok!

2012. aug. 10. 08:38
 6/7 anonim ***** válasza:
ameddig, nem vagy terhes nem számit a motorozás, de ha egyszer pozit tesztelsz akkor hagyd abba!
2012. aug. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Természetesen, ha pozit tesztelek, akkor nem ülök fel motorra! De én itt inkább arra irányítottam volna a kérdést, hogy pl. a beágyazódás időszakában lehet-e kedvezőtlen hatással a motorozás, rázkódás, stb.?
2012. aug. 10. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!